Показую, що в новій косметиці!

Сьогодні я з вами поділюсь що знаходиться у моїй улюбленій косметичці.

Почнемо з найважливіших – губи! Мої улюблені бальзами від Sister's Aroma – наразі це Sisters Care Lip Hydrater. Запах приємно дивує, а текстура дарує неймовірне зволоження.

А зараз парфумована вода Sister's Aroma Berry Me в міні-форматі – завжди при собі, завжди свіжий аромат. Далі, необхідний крок у моєму денному догляді – Sister's Aroma Boosting Hydrater X10. Цей зволожувальний гель-крем надає шкірі неймовірною свіжості та енергії.

Ще одним моїм улюбленцем є антиоксидантний крем для рук Sister's Aroma Smart Hand Cream. Збагачений корисними компонентами, він дбає про мою шкіру та захищає її від впливу негативних факторів.

А тепер трошки розкіші – Nuxe Huile Prodigieuse Or Multi-Purpose Dry Oil. Це чудове сухе золоте масло залишає шкіру обличчя та тіла шовковистою та сяючою.

Перейдемо до макіяжу. Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim – мої улюблені губи. Цей помадний засіб подарує ваши губи чуттєвий колір та стійкість.

На очі – тіні Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Quadra Eyeshadow. Їхні відтінки ідеально поєднуються, створюючи чарівний образ.

І, звісно ж, завершує моє вбрання Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder. Ці перлини розсіюють світло та додають обличчю природний блиск. Вони - справжнє закінчення усієї моєї косметичної колекції.

Сподіваюся, вам сподобався огляд моєї косметички та інформація про продукти. Не забувайте ділитися своїми улюбленцями в коментарях! 🌸

Продукти для цього looks

Чудове сухе золоте масло
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder
Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Quadra Eyeshadow
Sister's Aroma Berry Me
Бальзам для губ
Косметичка
Зволожувальний гель-крем