FCP Mad Jam + Lipcombo

Той випадок, коли назва ну дуже влучна 🎯.
Послухавши його, так і хочеться сказати "не злипнеться" 🤭.
Це такий гучний, інтенсивний, навіть шлейфовий аромат, він дуже стійкий, згасає поступово. Якщо спочатку домінують солодкі, ноти смачнючого джему з ягід (а саме з полуниць), а десь лише за фоні їх відтіняє дерево, то з часом і так непомітно, вони стихають і з'являється гармонія між деревом та джемом. Легкої пудровості надають легкі нотки молока, та на мені вони просто губляться серед різкості дерева та полуниці.
Я дуже хотіла його спробувати, чекала особливого випадку, уявляла його таким солоденьким, здатним додати образу настрою, барв. Та для мене він виявився вже надто інтенсивним, і думаю, якби був слабшим, то сподобався б більше.
Це наче на щойновирізаний стіл з дерева поклали банку зі свіжозвареним ягідним джемом, а надворі осінь і хтось поряд пройшов зі склянкою ще теплого молока.
Піраміда:
Верхні ноти: Жасмин, Троянда, Османтус. І це все зварили у смачний і ну дуже солодкий джем.
Середні ноти: Молоко, Нарцис, Тубероза. Це додали у джем для того, щоб він був ще солодшим
Базові ноти: Амбра, Кедр. А деревні ноти чути вже на фоні, але дуже близькому, він відтіняє солодкі акорди та додає такої різкості.


Lipcombo: LAMEL FLAMY Jelly Tint 403 + Glambee 115.

Продукти для цього looks

LAMEL FLAMY Jelly Tint
Всі відгуки (36)