Оновила манікюр

З мого попередньо зробленого манікюру пройшло вже майже 4 тижні, а, отже, настав час його оновлення. Та й купила новий гель-лак, який мені терміново необхідно було випробувати в роботі)

Технологію манікюру опустимо, бо там все стандартно, а відразу перейдемо до процесу покриття нігтів гель-лаком. Для цього ретельно обезжирюємо всі нігті та наносимо на них праймер. Даємо просохнути йому на повітрі одну хвилинку. Наносимо базу та виконуємо вирівнювання, просушуємо в лампі. Тепер приступаємо до покриття нігтів кольоровим гель-лаком. Для цього я нанесла на всі нігті нюдовий гель-лак кольору нігтьової пластини в один шар (гель-лак Go у відтінку №5) та просушила його в лампі. Наступний шар лаку – моє нове придбання – гель-лак Reglance Gel Polish у відтінку № 024 – «Прозорий зі срібним і бузковим мікроблиском». Просушуємо його в лампі та покриваємо всі нігті топом із наступною просушкою. Знімаємо липкий шар спеціальною рідиною та наносимо на кутикулу олійку (за бажанням).

Все, манікюр готовий!)

💜У манікюрі використано:

1. Універсальна рідина для підготовки нігтьової пластини та зняття липкого шару Adore Professional NailPrep.

2. Праймер для нігтів Couture Colour Ultra Bond.

3. База та топ каучукові OXXI Professional.

4. Гель-лак Go у відтінку №5.

5. Гель-лак Reglance Gel Polish у відтінку № 024 – «Прозорий зі срібним і бузковим мікроблиском».

6. Олія для кутикули "Ранок у Карпатах" Reglance Cuticle Oil.