Лайфхак# спробувала багато. Гарні вії на цілий день -пучкові вії! Легке знаття.

Коли не хочеш кожен день боятись чіпати очі, бо в тебе нарощені вії.

У цьому луксі ділюсь досвідом напрацьованим роками на нарощених, накладних різних віях. Остання знахідка -це пучкові вії і це діййсно круто і просто.

Є альтернатива , разово на свято використати накладні цілі вії, але вони часто відклеюються з часом місцями, а краще пучкові накладні вії.

ВИКОРИСТАННЯ:

Наносимо клей на ребро пучка вій , чекаємо пару секунд зі стійким екста клеєм як у мене, (білий крем клей довше схвачується до вїязкості.) Клеїмо на попередньо нанесену лінію підводки поряд з коренями вій., тоді не буде видно скільки пучків ви приклеїли)) 5-6 пучків достатньо для легкого ефекту як у мене ,. Для насиченішого треба густіше коеїти пучки і зірка готова))

Я використала довжину 12 С ізгиб, хоча маю ще , D і думаю, що вони мені більше підходять і виглядають коротшими і природнішими. А ви що думаєте про мої вії ? Які використовували хоч раз у своєму житті, чи які більш подобаються? Буде цікаво почути відгуки та рекомендації

РІЗНИЦЯ між накладними цілими і пучковими віями:

Легше ніж цілі вії кріпляться,

красивіше, природніше кріпляться,

краще тримаються , особливо у кутках ока.

хАРАКТЕРИСТИКА:

1. дуже просто , легко наноситься

2. тримається надійно

3.виглядає ефектно

4. знімається просто без додаткових засобів ( зняли вії і потім умилися улюбленою умивашкою для очей і обличча.)

ДОДАЮ ФОТО ДО І ПІСЛЯ))))

Клей для вій пробувала різний. останнім разом придбала тут KODI і він показав себе дуже достойно на рівні інших відомих стійких клеїв. а головне компанія відома, значить якість і безпечність надійна Раніше використовувала китайські і корейські, часто DUO

Рекомендую суперстійкий DUO прозорий з фіолетовим відтінком,( не білий кремовий) або Kodi. Обидва дуже схожі і стійкі

Зараз нажаль на сайті немає Kodi Залишаю посилання і назву

https://makeup.com.ua/ua/product/458417/#/option/1205851/

Kodi Professional Strip Eyelash Adhesive

в кореї колись чорним користувалась , дуже крутим, треба спробувати знову

ДЯкую всім за увагу! Будьте красиві та здорові!

Продукти для цього looks

Duo Brush-On Lash Adhesive
Silver Style Premium Line Individual Eyelashes
Divia Eyelashes
Duo Brush-On Striplash Adhesive Clear
CTR Fox Look
CTR Fox Look
Ardell Duo Quick Set
Duo Strip Lash Adhesive Dark Tone Glue
Duo Brush-On Striplash Adhesive Dark