Друга розпаковка за місяць

Цю посилку я збирала довго і то тут не все, що я хотіла((( Бо пробники досить важко зловити, ще й всі відразу.

Що в мене тут є:

  • Real Barrier Intense Moisture Cream - цей містичний крем я ловила довго, бо в останній момент він завжди зникав з корзини. Буду тестувати.
  • Joko Blend Cornflower Glow Hydrojelly Mask - ще ніколи не пробувала їхні маски, але цю вже й не спробую, бо вже подарувала. Але..... я замовила їх дві різні і інша
  • Joko Blend Premium Alginate Mask заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера цікаво які ці маски, бо альгінатні я люблю.
  • Протеїнова маска для пошкодженого волосся - давно не неї дивлася, вирішила почати з пробника.
  • Pyunkang Yul Calming Mask Pack - від цього бренду тканинні маски раніше не бачила і не пробувала, цікаво які лекала і скільки рідини.
  • Гель для вмивання з екстрактом розмарину Kaine Rosemary Relief Gel Cleanser це мій 2 пробник, бо першого я половину випадково вилила в косметичку((
  • Легкий зволожувальний крем із зеленим комплексом Kaine Green Calm Aqua Cream - цей бренд має досить цікаві продукти, тому вирішила продовжити знайомство з ним.
  • Грязьова маска для обличчя на основі грязей, мінералів і солей Мертвого моря Satara Natural Pearl Facial Mud Mask - цю маску нахвалювала Skomska Olya тому теж вирішила спробувати. Сьогодні вже використала, тому чекайте пост.
  • Підтягувальний крем для повік з пептидами і центелою Purito Centella Green Level Eye Cream - я в пошуках, того самого ідеального крему для зони навколо очей, тому пробую різні. Діліться своїми улюбленими в коментраях.
  • Celimax Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil - по складу неоднозначні враження, подивмося як на дії.
  • Фітотерапевтична маска-кондиціонер для волосся Dr.FORHAIR Phyto Therapy Treatment - скраб від цього бренду я люблю, цікаво спробувати інші продукти.

Ось таке одночасно невелике замовлення, але купа всього.

Продукти для цього looks

Підтягувальний крем для повік з пептидами і центелою
Фітотерапевтична маска-кондиціонер для волосся
Протеїнова маска для пошкодженого волосся
Гідрофільна олія