+ 1 здійснене бажання. Ароматні оновлення для тіла))

Ще з літа спробувала аромат батерів і хотіла собі. Але признаюся, шкодувала на нього грошей 😅

Хоча якщо за батер для тіла вартість 700+ грн можна зрозуміти, то така ціна за цукровий скраб…ну такееее)

Але я знайшла гарні акції. Спочатку замовила батер, а за два дні ще й скраб. «Гулять, так гулять»,- подумала я 😁

Пам’ятаю, що влітку вподобала собі аромат батера Tropic Glow, всі інші прям дуже не сподобалися. Але замовити чомусь вирішила саме Coco Colada 🥥 Ну я люблю кокос, ну люблю Піну Коладу 🍹

Мммм, а як цей новий бартер тане на шкірі…немов вершки 🤤

Скраб взяла уже із знайомим ароматом, той же Tropic Glow 🥭 Він ще й з дрібним шимером ✨

Це найдорожчий скраб у моїй колекції 🙈 Поки моїм фаворитом з наявних є Magic Unicorn🦄 від Mermade.

Тож мені буде дуже цікаво порівняти ці скраби та й вирішити остаточно чи вартує Tree Hut своїх грошей.

*до речі, об‘єм скрабу Tree Hut становить аж 510 грам 🤯 Таких баняків зі скрабом у мене ще не було)) Отож частково я сама і виправдовую його ціну 🤭

Серед батерів найулюбленіший Fresh Juice, його повторювала не раз, але зараз не маю. Теж хочу порівняти з батером Tree Hut))

Сподіваюся, що мої подальші огляди з порівняннями вас зацікавлять 😉 А я біжу тестувати 🥰

Продукти для цього looks