Розпаковка замовлення для кучерів і не тільки. Трошки АСМР, трошки геніальних пакувальних рішень

Отримала посилочку з няшками для кучерів. Давно хотіла спробувати цей бренд, бо надивилась на гарні відгуки в інтернеті.

Що взяла:

  • Кондиціонер Ela É Carioca Condicionador. Вже навіть разочок спробувала його. Мені дуже сподобався. Гарно золощує і розплутує волосся.
  • Олійка - Pinga Açaí E Pracaxi Óleo. Теж же спробувала. Легка, не склеює і не обтяжує волосся. Використала її, коли розчісувала касторову маску. А пахне як…
  • Маска Dream Cream Mask. Я взяла маленьку баночку на 200 мл, але є ще банка на 450 мл в продажу. Але треба спробувати, чи підійде мені. Ще не пробувала, хочу влаштувати б'юті-день завтра.

На все, звісно ж, будуть відгуки, коли протестую їх. Тому підписуйтеся, щоб не пропустити.

Ну і взяла однушку Urban Decay Moondust Space Cowboy. В макіяжі не пробувала, але гляньте, як блищить на свотчах 😃. Просто вогонь, вже не терпиться спробувати. Але пакування просто топ :) Коли побачиларозмі коробки навіть подумала щощось наплутали

А ви використовували щось від цього бренду?