#dayoflovemakeupclub або як я втілювала образ крашихи мого дитинства із фільму《Спокута》

Вітаю, красуні і красені!
Зізнаюсь, цей розіграш змусив мене перебрати десятки(!) варіантів улюблених героїнь, перш ніж я зупинилась на Сесілії Талліс. Пам'ятаю як вперше подивилась цей фільм, і він запам'ятався мені на все життя. Мабуть саме тому, що дуже тісно пов'язаний з реаліями нашого життя зараз..тож якщо ви якимось чином досі не цікавились《Спокутою》, щиро рекомендую до перегляду.
Кіра Найтлі, виконавиця ролі, постає з природним і стриманим макіяжем, який відтворює стиль 1930-х років й підкреслює її природну красу та витонченість. Основні риси її макіяжу включають: порцелянову шкіру, натуральні відтінки, виразні очі, а також має бути додана натуральна тінь для підкреслення контуру очей, акцент на вилицях та природний колір губ.

Моє кучеряве волосся на жаль не тримає голлівудські хвилі, тому зачіска не відповідає образу, але що поробиш🥲
Я не намагалась скопіювати макіяж Сесілії, а саме відтворити стиль епохи та характер героїні.

Дякую за надзвичайно цікавий досвід Makeup Club!!

Було б класно спробувати щось подібне, але з книжковими персонажками)

Продукти для цього looks

Holika Holika Moisturizing Petit BB Cream
Равликовий крем
Rimmel Perfect Fix Pro Face
Relove By Revolution Correct Me Palette
Bourjois Volume Glamour
Бальзам для губ