#Ihaveno

Приєднуюся до челенджу @Білень Дарина🦉 (не змогла відмітити, дівчата, підкажіть як зробити відмітку)

Написала декілька пунктів того, чого немає в моїй косметичці та й не тільки в косметичці.

1. Накладні вії та нігті.
Колись давно, ще в шкільні роки я декілька разів користувалася накладними нігтями, це виглядало красиво, але зараз це не мій формат я люблю натуральність (навіть коли мене дратує, що я не можу відростити минулу довжину 💅🏻). Накладні вії ніколи не використовувала, хоча для фотосесій, щоб зробити погляд більш виразним, то чому б і ні.
2. Кольорові туші.
Мені подобаються класичні чорні туші, кольорові як на мене це не варіант для повсякденного макіяжу. Мій максимум з кольорових - це коричневі туші, дуже хочу спробувати від Eveline - Variate та від Colour intense (саме коричневі).
3. Плампери.
Та інші блиски для збільшення губ, мені не подобаються відчуття на губах від цих засобів, тому 🙅🏻‍♀️
4. Маски-плівки.
Ніколи таким не користувалася і не хотіла, бо бачила негативний ефект від них у інших дівчат. Для очищення тільки глиняні маски та пілінг-скатки 👍🏻
5. Олівці та помади для губ.
Формат олівця у використанні мені не дуже довподоби (хоча можливо мені нормальні не траплялися). А з помад в мене є тільки дві (однією я просто взагалі не користуюся), ось цей момент я хочу виправити. Просто раніше вони мене не приваблювали, мій максимум це був бальзам/блиск для губ 😁
6. Гідрофільна олія.
В мене їх було декілька, але жодна мені не підходила, то погано змивала мейк, то навпаки забивала пори. Наразі користуюся тільки міцелярками 🙌🏻
7. Скраби для губ.
Раніше в мене був скраб для губ і не один, питання, чому я перестала ними користуватися? Хочу скраб для губ 😁
8. Мезоролер для обличчя з голками.
Колись хотіла спробувати, але читала спірні та негативні відгуки на ці б'юті гаджети, тому не різикую.
9. Кольорові гелі для брів.
Був досвід користування цим косметичним продуктом (від різних брендів) і мені цей формат взагалі не сподобався 🙅🏻‍♀️ залишає плями та розводи на шкірі навколо брів.
10. Косметички.
В мене вся косметика (а її небагато) лежить в органайзері та шухлядці. Але дуже хочу красивеньку косметичку, щоб це все охайніше виглядало 🥰
11. Патчі під очі (гідрогелеві та тканинні).
Був досвід використання рідких патчів, непоганий формат (але вже не пам'ятаю, що то був за бренд). Але мені цікаво спробувати саме гідрогелеві патчі.
12. Тверді шампуні та кондиціонери.
Колись користувалася таким форматом, але від твердих шампунів я відчувала сильну сухість по довжині, подекуди яку не рятували навіть живильні маски. Хоча сам формат у використанні мені подобався ☝🏻За тверді кондиціонери взагалі промовчу, бо це один з найгірших засобів, яким я колись користувалася.
13. Засоби для автозасмаги.
Цей формат засобу штучної засмаги я не ризикую пробувати, бо якось начиталася, що цей засіб може негативно впливати на здоров'я, проникаючи у шкіру 😯...
14. Щипці для завивки вій (керлер).
Давно хочу спробувати таку штуку, цікаво, як би з ними виглядали війки 🤔
15. Шовкові та інші резинки крупні за розміром.
Ось вже декілька років я користуюся тільки резинками-спіральками, мені такий формат найбільше довподоби. Але я би спробувала одну шовкову резинку 🤔

Ось таким був мій список (і впевнена, що це я ще не все згадала). Чи є у нас з вами співпадіння по ним?

І дякую Дарині за челендж 💕 Цікаво було прийняти участь і також цікаво почитати пункти інших дівчат 🤗