#Ihaveno

Сьогодні вихідний, тож, можна і побавити себе посиденьками у клубі))) ще й до челенджу приєднатись)))

Тож, чого ж немає у мене?

  • немає праймеру для шкіри обличчя. Я не так часто користують тональними засобами, щоб мати ще один зайвий тюбик , яким буду користуватись раз на квартал) в той же час праймер для повік є))) інакше те, що нанесу на повіту без основи складеться у ганееньку лінію швидше, ніж я закінчу "марафет")))
  • блиски для губ. Просто не люблю. Я за класичні помади, хоч за карантин я, здається. підзабула як ними користуватись😂
  • аквалайнери. Гарно, яскраво, насичено , але просто не мій формат макіяжу))) тому дивлюсь як ними користуються інші та захоплююсь ними)))
  • гелю/мила для брів. Не фіксую брови. Але у наборі для брів є віск. Іноді ним користують.
  • немає дублікатів продуктів. Я не повторюю палетки (в мене їх зараз 3, і то, остання - це випадковий подарунок до покупки); в своєму арсеналі маю лише один тон, хайлайтер, туш, Тональний засіб (зараз СС-крем), лише помади 3 шт + олівці до них. І підводка (зараз зелена). Просто вони універсальні. Те, чим я дійсно користуюсь.
  • ензимної пудри. Ще ніколи нею навіть не пробувала користуватись. Поки роздумуючи над тим, чи потрібне мені те знайомство))
  • Татуажу.
  • "Ін'єкцій краси". Хоча іноді задумуючись над ними.
  • гель-лаку та/чи нарощених нігтів. Роблю лише гігієнічний манікюр та педикюр.
  • Нарощених та/чи накладних вій. Я за натуральність)) мала кілька разів "вечірній грим" зі штучники пучками-віями, то весь час хотіла прикрити очі😅 не уявляю як з таким ходять постійно)))
  • Засобів від целюліту. Целюліт є. Засобів немає😅
  • Місти для тіла. Просто не мій формат засобів.
  • Термальні вода. Аналогічно позиції вище. Не люблю краплі на тілі.
  • Пілінгів/гоммажів для шкіри голови та волосся.

Це, певне, не весь список. Лиш те, що зразу прийшло в голову.

Але і так не малий)))