#Ihaveno або чого немає в моїй косметичці?

Всім привіт) Челендж #Ihaveno від Білень Дарина🦉зацікавив мене, тому хочу теж прийняти участь. Суть полягає розповісти чого нема в моїй косметичці. Тож, ловіть мій список:

  1. Кремові скульптори чи румʼяна - навіть ніколи не пробувала. Я люблю більше сухі текстури, можливо через те, що моя шкіра схильна до жирності. Але було б цікаво спробувати якийсь контуруючий стік)
  2. Олівець для брів - я люблю більш графічні брови, і з цією функцією справляються тіні для брів, якими я користуюсь.
  3. Віск/мило для брів- надаю перевагу гелям за їх зручність, не треба шукати кожен раз щіточку та після використання мити її. Але все ж таки хочу спробувати віск для брів від Zola.
  4. Сироватка для росту брів чи вій. Не знаю, чи є від неї ефект? Але мої вії та брови мене влаштовують.
  5. База під макіяж - не бачу сенсу, користуюсь кремом для обличчя перед нанесенням макіяжу.
  6. Фіксуючий спрей - раніше був, але теж не бачу сенсу. Макіяж прекрасно тримається і виглядає без спрею.
  7. Гель лаки - не користуюсь. Надаю перевагу звичайним лакам.
  8. Скраб/пілінг для шкіри голови - ось його б я спробувала. Перукарі радять інколи використовувати для глибокого очищення.
  9. Масажер для обличчя гуаша - чесно, не дуже вірю в його ефект, але можливо є сенс спробувати та перевірити?
  10. Спонж для макіяжу - не люблю через те, що він забирає багато тонального крему. Раніше надавала перевагу пензликам, але зараз наношу тон руками.
  11. Гідрофільна олія - не люблю відчуття олії на обличчі. Міцелярка мені краще підходить.
  12. Татуажу, філерів, накладних нігтів та нарощених вій також немає.

Думаю, що є ще багато чого, про що можна розповісти. Але це перше і основне, що прийшло мені на думку 😊 Цікаво, чи співпали у вас якісь пункти?

Продукти для цього looks

Pupa True lips
Всі відгуки (44)
Maybelline New York Tattoo Liner
Всі відгуки (50)
Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15 (міні)
Всі відгуки (4)