#Ihaveno Засоби яких немає в моїй косметичці

Приєднуюсь до челенжду від Білень Дарина🦉

Мій список вийшов величеньким 😅

  1. Пудра.В мене тільки є одна пудра але користуюсь я нею тільки влітку бо вона з SPF. Саме тоді коли немає змоги обновити крем ,або на обличчі макіяж ,тоді ця пудра мене виручає. А звичайними я користувалась напевно останній раз років 12 назад,коли ще в школі вчилась 😅
  2. Консилер. Ніколи не купляла консилери.Мені все перекриває мій ВВ крем,а якщо є якісь почервоніння то перекриваю коректором с зеленим підтоном.
  3. Автозасмага. Ніколи не пробувала ні в кремах, ні в спреях і навіть в солярії не була))
  4. Сироватка для брів і вій. Хоча одна сироватка є в хотілках 🤪
  5. Тональні засоби без SPF. Віддаю перевагу тональним засобам з SPF, навіть мінімальний захист краще ніж ніякий.
  6. База під макіяж. Просто використовую сироватку і крем перед нанесенням тонального.
  7. Білий каял для очей.Взагалі, інколи він мені потрібен але я завжди забуваю купити 😅
  8. Кольорова туш. Після синього праймеру від Ревіталаш хочу придбати синю.
  9. Матуючі серветки. Ніколи не користувалась спеціальними ,якщо виникала така потреба брала звичайні .
  10. Сухий шампунь.
  11. Жіноча пінка для гоління .Навіщо ,якщо можна взяти у чоловіка ?!😂
  12. Бомбочки та піна для ванни.Можливо і придбала би ,якщо була б ванна 😅
  13. Плампер для губ .Не люблю біль та страждання заради миттєвого ефекту.
  14. Скраб для губ. В мене є один який подарував Мейкап ,але я ним не користуюсь, бо замість того щоб скрабом здирати суху шкіру і ще більше її травмувати ,краще нанести маску на ніч. Або нанести блиск в декілька шарів ,після такого «спа» суха шкіра розм’якне і зітреться з блиском без лишніх травм (я найчастіше так і роблю👌🏻)
  15. Твердий шампунь.Якщо честно не уявляю як ним милити своє волосся яке завжди плутається 😅тому страшно купляти.
  16. Тверді парфуми. Мені більше подобається коли мій аромат чують всі,а не тільки я 😈
  17. Термальна вода.Не бачу в ній ніякого сенсу для себе
  18. Крем для шиї. Я просто використовую звичайний денний або нічний крем.
  19. Патчі під очі. В мене лежать декілька поштучних але не люблю такі одноразові штуки і віддаю перевагу кремам.
  20. Накладні вії. Просто не люблю з ними возитися 😅
  21. Лак для волосся.
  22. Фіксуючий спрей для макіяжу .Ніколи не бачила різницю з ним і без, у всіх однаково приблизно через 3години починає пітніти шкіра і трохи плити макіяж.
  23. Також у мене немає :всяких шовкових резинок,масажерів та скрабів для голови ,тюрбанів, та всіляких антицелюлітних кремів ,тому шо я лінива 😂