#dayoflovemakeupclub

Моя улюблена героїня , мого "love story" це фатальна гарна жінка з серіалу " Клон ". ЇЇ образ колись вплинув на моє життя , і я багато років хотіла бути схожа на цю східну красуню , тому вона надихнула мене займатися східними танцями беллі денс . Звісно що я взяла в своє життя найкраще від красуні Джаді , і оставаль собою . Дуже подобається її "love story". Жаді видали заміж за некохоного( Саіда ) , і вона багато часу , як могла шукала можливості бути назажди в відносинах з коханим ( Лукасом ) Недивлячісь на забобони , заборони , релегійні переокнання , і небеспеку , вона обрала єдиний правильний вибір- бути з тим кого кохає. Тому багато чого пережила і втрачала навіть дочку . По сюжету серіалу образ Джадд був створений як фалатьна жінка- східна "прелина " , яка красою , східним танком зачарувала майже всіх чоловіків , і через це мала над ними владу , тому багато чого вона цім змогла змінити в житті . А сама головне, зберігла кохання свого найкоханішого Лукаса . Згідна , приклад гарний . Навіщо життя втрачати і мучатись з некоханим ? Треба жити справжнім життям ,і добиватись справжнього кохання . Кохання з серіалу головних героїв мало , своє "love story". Актори -Джадд ( Джованна Антонелли ) і

Лукас( Мурило Бенисио) мали довгі відносини і кохання , від якого народився син. Я спрабувала відтворити образ головної героїні Джадд , іі чарівний східний макіяж . Всім бажаю щастя,і знайти своє справжнього кохання !!! .

Продукти для цього looks

Maybelline New York SuperStay Vinyl Ink
Всі відгуки (456)