#Ihaveno

Білень Дарина🦉, передаю тобі привіт і долучаюсь до челенджу - пишу про речі, яких немає в моїй косметичці

♦️ Сироватки росту для вій/ брів - крім як мазати кастрову олію на вії інших засобів для росту я ніколи не купувала і не мала, та бачила багацько дописів з шикарними результатами і довгими віями дівчат, які відпочили після подібних сироваток

♦️Чорна підводка для очей давно вже покинула мою косметичку, відколи перестала вважати графічні стрілки дуже привабливими

♦️Кольорові аквалайнери - цікава форма засобу для малювання стрілок і не тільки, але ніколи не пробувала мабуть через те, що не фанат різнокольорових мейкапів

♦️Скраб для обличчя -🙅🏻‍♀️ щаслива, що є різні пілінг та ензими

♦️Праймер або база під макіяж- для мене ніколи не було зрозумілим навіщо ці речі, коли є хороший зволожуючий крем 🤷🏻‍♀️

♦️Термальна вода або зволожуючий спрей для обличчя - це більше літня тема, та я навіть ніколи не вважала, що мені це потрібно, здається що крім швидкого відчуття свіжості ці засоби нічого не роблять ( але це не точно)

♦️Кольорові лаки для нігтів - давним-давно робила сама собі манікюр гель лаками, зараз тільки "лікувальні" або нюдові

♦️Пудра для обличчя - гостила якось у мене в косметичці, але не прижилася через те, що я її ігнорувала, то забувала носити, то мені просто подобалось як сяє обличчя

♦️Лак для волосся з блискітками- не мала його, коли це було популярно, а зараз мені дуже подобаються всі блискучі штуки (це навіть помітно по фото😄)

З цікавістю читала пости дівчаток, сподіваюсь і вам було так само 🌹

Продукти для цього looks

Термальна вода
TopFace Skin Editor Matte Primer Base
Сироватка для росту вій
Eveline Cosmetics Base Full HD
Eveline Cosmetics Base Full HD
Jomtam Isolation Three Color Grooming
Artdeco High Precision Liquid Liner
O’BAYS Perfect Eyeliner
Pupa Luminys Baked All Over
Лак для волосся з блиском
Термальна вода
Термальна вода
NYX Professional Makeup Epic Ink Liner