#IHaveNo

Не думала брати участі цьому челенджі, бо не знала що написати 😁 через свою цікавість та роботу я перепробувала багато всякого в бьюті індустрії , але перечитав всі дописи , дещо все ж згадалось 😁

Скажімо так, є продукти які пробувала , але більше не купляю, а є такі - які не купляла )))

Дякую Білень Дарина🦉 за ідею !

  • Твердий Кондиціонер. Я такі натур еко штучки беру у Lush - це перевірений бренд , якщо шампунь твердий я собі вибрала ідеальний , то твердий кондиціонер то виброшені гроші на вітер . Такі засоби роблять анти ефект на моєму волоссі.
  • Також масляні плитки для тіла , також у Лаш, якось в ейфорії накупила багато, але користуватись саме таким засобом мені не подобається . Також подібне є у інших еко брендів, де голе пакування.
  • Мило для брів - не повірите , але саме формат мила ніколи не брала для брів, якось завжли вибираю гель . Мені не потрібна супер фіксація , а ще й часто відгуки що мило залишає білий наліт.
  • Мультитаскер - так в мене є всякі типа 3in1 в рідкому виді , продукти , але я люблю окремо все. Взагалі вашою улюбленою помадою можна зробити румяна , і стрілку намалювати - чим не мультитаскер?))) є таке від евелін в рідкому виді , зроблю допис )
  • Маркер для веснянок - в мене веснянки з'являються рідко, коли обличчя засмагає, а так вони невидимі , але малювати їх для щоденного макіяжу - нііі)))
  • Віі на магніті - люблю звичайні на клею, для образів і святкового мейкапу, але на магніті не хочу навіть пробувати , якісь вони мінливі 😁
  • Смужки для носу - колись були дієві від Нівеа , потїм перевелись , інше що пробувала - якесь ні те, ні се))
  • Окремий Крем чи Віск для нігтів - лінуюсь на таке) також скраб для кутикули))
  • Олійка для волосся - яку треба тримати годину і змивати , перепробувала все і від класичних наших до якихось індійських мікс олій - ефекту ноль. Єдина є охолоджуюча індийська , яка релаксує шкіру голову , але то більше доя релаксу.
  • Пілінг для шкіри голови кислотний - не бачу ефекту .
  • Всякі дорослі наліпки - переводки а-ля тату ... прикольно , але ні)
  • Трафарети для брів , стрілок , скульптора - навіщооо ?
  • Парфуми з феромонами - там звичайний амброксан або щось подібне , спеціально не беру , але якщо засіб прикольний , а там таке вказано - нехай (наприклад люблю сяючий спрейчик Мареве )
  • засоби для росту Вій - чогось уникаю таких штукенцій.
  • жирна сушка для звичайного лаку - такі що капельками , зазвичай не подобаються і потїм все жирне .
  • косметика по необґрунтованим цінам - коли щось дуже розрекламоване , а в складі простіше простого чи взагалі парафін.
  • чорний клей для вій - завжди обираю прозорий.
  • дуже кислотні по кольору ph засоби для губ - коли губи неонові як після зелених помад з 90-х.
  • гідрофілка - перепробувала і корейські , і наші , і люкс - не моє.
  • корейскі пінки яки виглядають як чоловічий крем для гоління (кремові перламутрові ) - зазвичай не підзодять та залишають неприємні відчуття на шкірі, стягують шкіру. Зазвичай такі у масс маркет брендів.
  • Шовкові резиночки - поки таких не було. Як і шовкової наволочки чи шовкового тюрбану для волосся.

Наче все , що згадалось зараз 😁