#IHaveNo

Дуже дякую креативній красуні Білень Дарина🦉 за чудові ідеї челенджів 🥰

І я, як завджи стрибаю в останній вагон. Вибачай мене лінивця 🦥

Завдяки клубу і вам дівчата в мене з'явилось дуже багато різних засобів і я за всілякі новинки в моїй косметичці і на поличці)

Погнали:

1) Керлер. Ні, ні і ще раз ні. Дякую батькам, генетиці і природі, що в мене вії самі по собі закручені. Відео де дівчина його тримає на оці, чхає і всі вії залишаються в ньому визиває в мене приступ панічної атаки

2) Олівці для очей. Я іноді малюю стрілку і для цього я обираю рідку підводку або підводку фломастер

3) Помада. Так в мене немає жодної кольорової помати у стіку. Тільки рідка і олівці

4) Мило для брів. Колись було, 1 раз використала і викинула. Дуже не комфортно відчувається на бровах. Бррр. Можливо я не користувалась нормальним, але віск і гель мене повністю влаштовують

5) Бронзер. Я не розумію, як ним користуватись і навіщо він. Хоча тестила від Lamel і мені сподобався колір

6) Тональні креми. Багато років користуюсь бб, бо мені подобається ефект глоу скін. Нещодавно тестила 2 крема від Maybelline. Моїй сухій шкірі вони просто банально не підходять

7) Рідкі рум'яна і скульптор. Спробувала б з радістю, але переживаю, що в мене просто не вийде нормально ними намалюватись

8) Тіні. В мене нависле повіко і того макіяжа просто не видно 🤷 Є просто легкі, рідкі блискіткі

9) База під макіяж. Зволоженням кремом мені достатньо

10) Матуючі серветки, вулканічні ролери. В мене суха шкіра обличчя, тому не було потреби це мати

11) Скраб для обличчя. Привіт куперозним дівчатам) А ось для губ не мала, але б спробувала)

12) Твердий шампунь. Спробувала б. Але я дуже не люблю брускове мило і ось цей психологічний аспект не дозволяє мені купити цей шампунь

13) Лак, пінка і гель для волосся. Так в мене кудрявої всього цього немає. Мені достатньо олії і крема для волосся. Ну звичайно бігуді я теж не маю 🤣

14) Тверді і олійні парфуми. Дуже люблю коли пахне одяг. А ще боюсь, що олійні будуть замацькувати одяг, хоча багато дівчат писали, що це не так)

15) Пілінг в домашніх умовах. В косметолога робила. А ось дома боюся, що щось піде не так і я спалю обличчя. Хоча дуже-дуже хочу спробувати

16) Мочалка. Користуюсь шовковою пілінг рукавичкою або скрабом

17) І сьогодні дивлячись на новий челендж я зрозуміла, що не мала бальзаму для губ від Mermade . Але це не тому, що я його не хочу. А тому, що не можу визначитись з ароматом 🤭

Дякую, якщо прочитали

Всіх обіймаю 💛