#Ihaveno

Ох, заціпили мене, дівчата, цією ідеєю. Вирішила і я проаналізувати, чим же таким я не користуюсь і чому.

Немає, бо не потребую або ніколи не хотіла мати:

  1. Не користуюсь різними девайсами для обличчя і тіла: Foreo, масажери для обличчя, антицелюлітні масажери і тд. Мені здається, що це гроші на вітер, і продукти того не вартують.
  2. Твердий шампунь. Не знаю чому, але щось боязко мені його брати. У мене є проблеми зі шкірою голови, і тому експерименти з шампунем я роблю досить рідко.
  3. Плампери для губ. У мене свої достатньо великі, тому не потребую такого типу продуктів.
  4. Мило для брів. Багато хто каже, що після нього сохне і лущиться шкіра під бровами. Тому я поки з гелями.
  5. Накладні вії. Якось ліньки мені клеїти їх.
  6. Автозасмага. Після нульових у мене погана асоціація з ними. Розумію, що не обгрунтована, але все ж таки…
  7. Керлер. Роблю ламінування вій, і тому вони в мене самі завжди підкручені.
  8. Саморобні маски для обличчя, волосся, тіла. Я прихильниця фабричної косметики. Натуральні інгредієнти можуть викликати алергію, подразнення і тд.

Немає, але спробувала б:

  1. Спреї для фіксації макіяжу. Якось ніколи не попадались мені під руку, і не впевнена, що вони мені спростять життя. Може колись…
  2. Сироватки для росту вій, брів, волосся. Ну, з волоссям все зрозуміло - проблеми зі шкірою голови. А ось вії і брови якось боязко. Занадто близько до очей. Я боюсь потрапити на неякісний продукт або отримати алергічну реакцію.
  3. Кольорові туші. Дуже хочу спробувати коричневу або щось з цього діапазону. Без екстриму.

Ось такий у мен список. Можливо шось і забула, але вже ж як є :)