#Ihaveno

Привіт дівчата, усіх з першим днем весни 🌹

Вирішила і я встрибнути у останній вагон потягу та приєднатися до челоенджу від Білень Дарина🦉

, тож чого немає у моїй косметичці:

1 Твердий шампунь , багато на нього дивилася, та так і не прийшла до думки, що мені то буде зручно

2 Тверді парфуми - з парфумами в мене взагалі із-за слабкого нюху не дуже склалося)

3 Звичайні лаки для нігтів (здається я тільки що пирдумала собі наступну тему для допису 😁)

4 Червона помада 😱 - уявіть я існую- я навіть не зрозуміла як так сталося, звичайно як у будь якої порядної жінки в мене вона була, але останні 2 роки користуюсь лише бальзамами для губ (з підфабковуючим ефектом, хамелеони) і якось вона зникла, аж самій моторошно ))))

5 Олівці для губ, як переключилась на блиски, так і олівці покинули мою косметичку.

6 Підводки для очей - стрілки це те, що мені не світить з 2х причин : нависаюче повіко та криві руки, друга прична у приорітеті )

7 Скраби для губ, та обличча . Точніше в мене завалялись 3 трикутничка, корейського содового скрабу, але використовувала я сраби ще за тих часів коли не читала про кислоти, і усі ті мудрі статті про те як шкодять скраби шкірі, так і валяються, десь корлись використаю на п'ятки)

8 Бігуді - якось воно так історично склалось, але хочу всеж спробувати отой 1 великий бігудь м'який, на який зараз усі крутяться, цікаво , що вийде. (головне, щоб руки дійшли його придбати)

9 Бронзер , консилер, усякі олівці для контурингу - короче з декоративкою в мене не склалось)

10 Керлера для вій - дивлячись на цю штуку, я кожного разу думаю "та нафіг"

11 Антицелюлітний крем - марна трата грошей, все залежить від харчування

12 Кольорові туші , якось не склалось

13 Автозасмага, якось не склалося в мене з рорзумінням , нащо воно мені треба )

14 Накладні вії , ніколи не мала проблем з власними, але було б ціково побавитись, з якимись прикольними, кольоровими )

15 Міцелярка як кажуть косметологи з якими я працюю - це штука , яка насправді, майже нікому не підходить , якщо розгляддати її як аналог тоніку чи лосьону, а якщо як засіб для змивання макіяжу, методом спроби довела, що 2х фазні засоби для демакіяжу, або масло роблять це швидше і ефективнішеє.

Кажись усьо )))