Перше весняне замовлення

Казала собі, що треба економити. І так маю багато засобів на будь-який випадок. В мене все. Ціла шафа. Це була моя мантра, під час якої я наповнювала кошик 😂

➡️Отже догляд: це дійсно те що мені необхідно, моя основа в рутині.

  • Нічна сироватка з вітаміном С від Garnier - це просто знахідка, вона зробила магію з моєю шкірою, вже готую допис.
  • Денна сироватка з вітаміном С від Garnier - завжди в моїй ранковій рутині.
  • Сироватка з ніацинамідом і цинком від Cos De BAHA
  • Сироватка-пілінг із саліциловою кислотою 4% від Cos De Baha
  • Мило "Саліцилове" від Голден-Фарм - для зменшення висипів на спині та плечах.

➡️ Пробники, багато пробників 🙌

  • Концентрована точкова сироватка від Biono - брала саме через неодноразові гарні відгуки у спільноті. У подарунок до нього отримала ще набір пробників.
  • Серум для сяяння шкіри Beauty Of Joseon - давно дивилась на цю сироватку, чисто втамувати цікавість.
  • Протизапальна сироватка для обличчя MyIDi - продовжую знайомитись із засобами з серії Acne-Off.
  • Відновлювальна нічна маска з центелою азіатською - також бачила на неї гарний відгук у спільноті.
  • Пробники Needly: Пілінг-диски з ВНА й РНА-кислотами, Заспокійливі пади з центелою, Зволожувальні тонер-педи для сяйва шкіри
  • Семпл аромату від Tsukerka Глінтвейн біля каміну.

➡️ Mermade:

Мабуть всі вже бачили колаборацію Mermade з мультимаркетом, де вони випустили WOW box з різним наповненням і можливістю виграти срібний кулон. Я не гналась за кулоном, але азарт і цікавість взяли своє.

Отже в двох боксах мені попалося

  • Coco Jambo Lip Balm
  • Парфумований крем для рук в новому форматі
  • Міст для тіла Light Blue, чесно кажучи вперше бачу такий формат, бо ні тут ні на їх оф сайті такого немає. Але пахне дуже приємно. Якщо ви знаєте що це аромат, напишіть будь-ласка.
  • Та парфумовані гель і лосьйон для тіла Night In Paris

➡️ А найголовніший скраб тут - крем для рук La Sultane De Saba - це любов і залежність з першого використання. І я наважилась проидбати 50мл, а у подарунок отримала ще одну міньку, аромат якої не пробувала раніше.

Продукти для цього looks

Зволожувальні тонер-педи для сяйва шкіри
Mermade Night In Paris
Серум для сяяння шкіри
Mermade Night In Paris