SomovaFM - іще одна ельфійка спільноти

Привіт усім! Лізу у стрічку суто похизуватися. Багато хто вже знав, що чарівна SomovaFM (ааааааааа, я змогла теґнути, очєвідноє-нєвєроятноє!!! Дякую Anna_feerie Свідома клієнтка за підказку - ааааааааа, я зробила це знову!!!) насправді є феєю й ельфійкою, аж ось і я в цьому переконалася. А було все так: сиджу, значить, на роботі, працюю собі, й тут зненацька отримую повідомлення від нової пошти, що, мовляв, отримайте посилку від Катерини з Дніпра. І я така: хм-хм, Катерина з Дніпра... Я знаю тільки одну, ту, що SomovaFM, але чого б це вона мені щось надсилала... А виявилося, таки вона! 🥰 Катя піддивилася мої коментарі, що я мрію познайомитися з ароматами Landor i FCP, і вуаля! Тепер у мене є три ароматні крихітки 😍 І ще Катя як істинна віруюча у б'юті не змогла змиритися з тим, що у спільноті завелася патчева атеїстка (я), і, як і належить віруючій людині, вирішила навернути мене на шлях істинний 😁 Тож буду пробувати! Ще у посилочці знайшлися різні масочки, наклейки від прищів і ... корейські цукерочки!!! А в єдиний ансамбль це зібрала дуже душевна листівка 😍 Це взагалі несподівано і дуже-дуже-дуже мило 🤤 Дякую тобі, Катрусю! Це так зворушливо!!! ❤️ Чекай на атвєточку 😅

Всім хорошої неділі, цьом!