#vogueukraineshowcase VOGUE. Мрія кожної

Бути обличчям журналу-це ледь не мрія кожної. Але vogue-це не просто про красу, це про сенс

Vogue-це про fashion, який транслює важливі меседжі

Бути на обкладинці такого видання-це ледь не найвищий рівень.

Навколо весняного випуску Vogue Ukraine розгорівся скандал. Я не буду це тут мусолити зараз, але

Хочу похизуватись, бо на мій Тік-ток підписана Оксана Рубаняк) Так, та сама військова з діджитал обкладинки. Красива, відважна, смілива, сильна і МУЖНЯ!

Кожна обкладинка несе свій меседж, як я вже і казала. Який меседж несе моє фото?

Сьогодні 8 березня-це день всіх жінок. Жінок, які боряться за свої права. За право отримувати освіту, роботу, бути на рівних з чоловіками.

За право ВИБОРУ. Обирати своє життя, що носити, народжувати чи ні, займати керівні посади чи ні, голосувати чи ні.

Воювати чи ні.

Ми все ще боремось, у нас все ще відсутнє рівноправ’я в багатьох країнах і все ще не беруть на роботу бо ти мама (а значить будуть лікарняні), бо ти будеш мамою (а значить підеш у декрет), бо ти жінка,а значить можеш заробляти менше на тій самій посаді. Можна перераховувати довго.

Тож своїм образом я кажу про рівноправʼя, про жінок в «чоловічому» одязі/образі.

Так як це все ж fashion, мені хотілось відтворити саме такий образ і додати «розмазаний» ефект

До речі, така білизна вже існує і для жінок, та я собі поки ще не придбала🙈

Хочу сказати, що це дуже зручно!

До речі, в своєму житті я не тільки публікувалась в журналах (як модель в речах і тд.),я була на обкладинці інтернет журналу і дуже пишалась собою.

Обіймаю і вітаю вас красуні з міжнародним жіночим днем. Це не свято про весну і квіти.

Це про жіночий рух💌