От і питання: Ламінувати чи не ламінувати?

Пів року тому я ламінувала вії та брови вперше й була цілковито вражена результатом. Мої тонкі й прямі вії тримали завиток, а брови здавалися пишніші. Спершу виглядає незвично, зміни кидаються в очі (мені, не людям навколо 🙃), проте згодом звикаєш, привчаєшся їх вкладати. Як я пояснювала мамі, то ламінування — типу хімзавивка, але для вій. Тобто на волосок впливають хімічні сполуки, які роблять його більш слухняним, але паралельно виснажують і стоншують.

Звісно, волоски оновлюються, випадають, тож процедуру треба повторювати. І от уже на другий раз ефект був не такий помітний і тримався менше.

Мені по кілька разів повторювати не треба — того ж дня купила сироватку за порадою майстрині. Тепер без неї не уявляю своєї рутини, навіть якщо це плацебо.

❕ Жодна сироватка не допоможе виростити вії чи брови там, де природою їх не закладено. Але може зміцнити вже наявну волосинку та трошки протидіяти хімічним впливам❕

P.S. Завжди забуваю зробити фото до та після. Тому за всі свої ламінування маю лише ці(

Продукти для цього looks