Великааа розпаковка нового догляду за обличчям

Всім привіт! Нарешті я оновила весь свій догляд, бо чекала знижок до 8 березня, терпіла 2 тижні 😂 І ось дорогоцінний бокс нарешті в мене ✨

Тут часто побачите мою кіцю Дейзі, може чекала, що їй щось попадеться 😁

Що я замовила на цей раз:

1. Needly Cicachid Relief Cream – брала цей кремчик для своєї постійно роздратовоної шкіри, будемо тестувати 😊

2. Isntree C-Niacin Toning Ampoule - щось середнє між тоніком та сироваткою, беру вдруге після великої перерви. Засіб мій фаворит, тому буде пост 🤍

3. Cosrx Acne Pimple Master Patch - беру більше їх не через протизапальний ефект, а щоб я своїми брудними ручками бактерії по обличчі не розносила 😄

4. Haruharu Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - дуже довго обирала, і рука тягнулась до Beauty of Joseon з ретиналем, але забоялась, і все таки взяла з бакучіолом (рослинною альтернативою ретинолу).

5. Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam - поки тягнула до 8 березня, всі умивалки, які хотіла, розібрали 😄 Тому обирала з того, що було і взяла безпрограшний варіант від цього бренду.

6. Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-cica Water-fit Sun Serum SPF50+ PA++++ - один із напопулярніших сонцезахистів, сонечко уже частіше, тому не нехтуємо і беремо кремчики.

Пробники:

1. Needly Daily Toner Pad - хочеться якось внести BHA в рутину, почну з такого паду.

2. Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotics (SPF50+ PA++++) - ще один фаворит, який закину в сумочку і матиму у разі потреби.

3. Lagom Cellup Gel To Water Cleanser - гель для вмивання в мініатюрі, коли потрібно десь поїхати на недовго.

4. Real Barrier Intense Moisture Cream - кремчик з такою ж метою, у разі від'їзду кудись.

5. Пробник Celimax гідрофільної олії - подарунок ❤️

6.Пробник есенціїї Isntree Chestnut AHA 8% Clear Essence - подарунок ❤️

Засобів багато, тому оглядів буде багато теж 🤍 Який продукт вас найбільше зацікавив, на що найшвидше робити огляд? 😊

Продукти для цього looks

М'який очищувальний гель
Сонцезахисний крем із пробіотиками
Крем для шкіри навколо очей
Крем для інтенсивного зволоження
Протизапальні патчі від акне