Фарбуюся новою косметикою

Випробовую сироватку, консилер, сс-крем і туш для вій 👀

Показую усе як є, без фільтрів і розгладження.

Розпочну з того, що затест сс-крему відбувся декілька днів тому, коли моя шкіра знову зазнала загострень 🫠 Тому можна побачити всі «прєлєсті» і як їх перекриває новий сс-крем Lumene, який я таааак хотіла.

Тепер коротко ПЕРШІ враження про використані продукти:

1. Ультразволожувальна сироватка-бустер для обличчя Mermade 4D Hyaluronic Acid & PatcH2O

Нею користуюся уже декілька днів. У ранковій рутині наношу на вологе обличчя, перед макіяжем як базу 💧

І вже встигла отримати компліменти про рівний тон шкіри. Так, я використовувала її і під час створення образу для челенджу 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/looks/32882/

Сироватка гарно зволожує і готує шкіру для подальших етапів догляду чи нанесення макіяжу. Мені подобається! Єдине - у неї більш рідка консистенція, ніж я звикла. Але при цьому вона гелева. Просто мені потрібно більше крапель, ніж іншої сироватки 5-6 (ціла піпетка) замість звичних 2-3 (якщо сироватка в’язка).

2. Консилер L’Oreal Infallible More Than Concealer у відтінку 328 Lin

Не стану приховувати, з відтінком я трохи прогадала. У магазині тестила 327 відтінок, він був доволі світлим, тож я подумала, що 328 не буде сильно відрізнятися. Він і не є темним, але має доволі сильний жовтий підтон.

Однак я не дуже засмучена, бо він ідеально перекриває синці та почервоніння.

Подобається наносити його ПІД тональний.

Припудрюю лише зону під очима та біля крил носа.

😉 Уже вчора, як стан шкіри покращився, я нанесла консилер точково і розтушувала вологим спонжем по всьому обличчю. І знаєте що? Він ідеально підлаштувався, не є дуже жовтим і темним.

Носиться весь день гарно, не скочується і не забивається у зморшки. Розхід мінімальний. Це найпігментованіший консилер з усіх, які у мене були за 8 років 🔥

Фініш матовий.

3. СС-крем Lumene

Це тонуючий засіб, який я зовсім не відчуваю на обличчі.

Боялася купувати його передусім через негативні відгуки про погані перекриваючі здібності продукту. Однак мені він здався доволі пігментованим. Гарно перекрив мої висипання, яких на момент нанесення (на відео гарно видно) чимало, мало того, вони ще й червоні, запалені.

Дає натуральний фініш, ближче до сяючого. Однак після Purito мені недостатньо сяяння від будь-якого тону 😅

Цей СС за першими враженнями дуже сподобався)) Буду продовжувати тестувати

4. Олівець для брів LCF

Придбала його після допису Lily♥️

Це механічний олівець у відтінку 01. Тон гарно підійшов під колір моїх брів

АЛЕ олівцями для брів не користувалася років так 4-5, то заново «вчуся» ними малювати)) Поки не дуже виходить, але стараюся

Олівець LCF тонесенькою і гарно промальовує пустоти, контур. А ще ним можна домалювати волоски, що є плюсиком.

Мені здається, це дуже класна бюджетна знахідка 🤭

Хоча, чесно кажучи, свотч саме цього відтінку на руці мені дуже НЕ сподобався.

5. Туш для вій Eveline Variete

Це відносна новинка у моїй косметичці, бо із тушшю я знайома уже роки так 3-4. Інколи її повторюю.

Коли вона свіжа, то трохи склеює вії, але завжди гарно піднімає їх, розкриваючи погляд і роблячи його більш виразним.

Крім того, туш гарно додає об’єму.

Єдиний її мінус, який я для себе помітила (як і всі інші туші Eveline) - до кінця дня вона може осипатися.

Дівчатка, а ви уже пробували якісь із цих продуктів? Якими були ваші враження? 🤗

Продукти для цього looks

L`Oréal Paris Infaillible More Than Concealer
Paese Rice Powder
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Full Volume Ultra-Length Mascara