#vogueukraineshowcase

Оскільки моя фантазія вирішила далі не рухатись, тому долучаюсь до челенджу з ідеєю частіше використовувати червону помаду 💄.

До-речі, на губах Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick, 50 - Wicked, і якщо комусь цікаво, моя теж почала розшаровуватись, всередині консистенція рідша і вона стала більш липкою, тому саме губи довелось трішки підфотошопити. Та зверху я спробувала додати відтінок Illusion з нової палетки LAMEL Make Up The Myth of Utopia Eyeshadow Palette, і з ним справді можна зробити яскравіший та сяючий макіяж, пізніше покажу це комбо ближче 😉.

На очах спробувала нову LAMEL Make Up Glam Eyeshadow Palette, дуохромний відтінок, він дає більше сяйва, ніж кольору, та доволі гарний.

На віях LAMEL Make Up OverSize Volume Mascara, нарешті змогла її "розмалювати", з часом вона присихає і малює краще, скоро опублікую повний відгук. Та хто придбав і засмучується, що багато грудочок, не розчаровуйтесь😉.

На бровах, як завжди, LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil, 402 + O’BAYS Long-Lasting Brow Soap.

Дякую за увагу, усім гарних та спокійних вихідних ❤️.

Продукти для цього looks

LAMEL Make Up Glam Eyeshadow Palette
Туш для вій
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick