#flowermakeupclub

Таке контрастне поєднання аристократичності троянди та ніжності сакури, саме так звучить моя мелодія жіночності 🎶

🌸Сакуру я обрала, бо її вважають символом краси, ніжності та весняного оновлення.

🌹А троянда, крім своєї краси, є символом найсильніших почуттів та гарних людських якостей.

🔥Лід і полумʼя, ніжність та пристрасть, така от квіткова феєрія. Цікаво, наскільки ми жінки вміємо віртуозно поєднувати свої контрастні риси. Макіяж для мене це спосіб створювати настрій, моє маленьке свято.

💐А, як відомо, люди щасливіші разом, тож приєднуюсь до яскравого букета квіткових образів учасниць клубу краси.

Про створення образу : Дякую по перше організаторам ,за такий конкурс творчій , тому що він надихає , та дає можливість творити ! Що до образу , то до кінця не бачила , що с того війде . Все створювалось без плану і все знаходилось і робилось , як шли відчуття від початку малювання . Допомогала чаріна музика яка є в відео , там є якась мить " магіі і чаклунства" . Троянди і квіти сакури хотіла поєднати зразу . Всі фото орігіналів зберегла і фото малювання , тому що бачила умови конкурсу. Я і досі в творчому настрої , і самой подобається резутьтат ))) Всім Красуня бажаю весни , гарного настрою і нарешті мирного неба !

Продукти для цього looks