Огляд боксу 4.0 Joko Blend філлер

Якщо чесно,я користуюсь вперше таким продуктом. Філери від ладор якось пройшли повз мене, хоча вдома лежить один😅

Я робила все згідно інструкції,30 хвилин тримала під шапочкою,поки тримала тестувала молочко від Babe але про нього окремо скажу)

Моє волосся зараз переживає найгірший період. Воно пофарбоване в два відтінки,ще й корені відросли,тому я така хвилями🤭

Я вже мовчу про стрижку,яку терміново треба змінити але не хочеться обрізати довжину,чекаю поки ще відросте (бо знов оформлять як каре)

Тому дивіться тільки на результат 😂♥️

А результат трошки помітний,волосся якось почало блистіти трошки і на дотик гладеньк дуже.Більше ніяких "вау" ефектів не помітила🤷🏻‍♀️ Якщо користуватись систематично,то точно волоссю стане краще (особливо якщо воно втомлене,бо цей філер для такого) А моє вже замахалось від експериментів,тому воно дууууже втомлене😂

[Філер/сама капсула/інструкція/те,що виходить якщо одразу змішати/результат після активного перемішування (загущення)/волосся у неділю (звичайний спосіб миття/останнє відео-результат (сьогоднішня п'ятниця)]

Продукти для цього looks