#birhtdayspringvibemakeup

Сьогодні ми вітаємо з Днем народження чарівну красуню Skomska Olya. Happy birthday! 💐 Нехай життя дарує тобі побільше яскравих моментів і збудуться всі твої найсміливіші та заповітні бажання! Перемоги та миру, щастя та добра 💕

Хоч за вікном літає мокрий сніг, у душі вже розквітає весна. Тож дуже тішусь за запрошення на весняну онлайн вечірку 🥰

Для мене весна асоціюється з ніжними барвами перших квіточок, тому й образ вийшов відповідним – легким, сповненим весняного настрою 🌺

Детальніше про образ:

  • На обличчі – мій улюблений та ідеальний вв-крем Erborian BB Cream Baby Skin Effect SPF 20 (nude). Щоправда, відгуки дівчат на makeup лякають, що оновилась формула і він змінився не в краще сторону. Поки підтвердити чи спростувати це не можу. Консилер Maybelline New York Fit Me! Concealer (15), який допомагає маскувати венки та інші недоліки.
  • Рисова пудра Paese Rice Powder – ідеальний безтальковий варіант.
  • Зовсім трішки рум’яна Paese Blush Argan Oil
  • Брови оформлені олівцем Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil (Deep Brown)
  • Очі – це комбінація неймовірної нюдової палетки TheBalm Nude Dude Palette та гелевого олівця LAMEL Make Up Kajal Eye Liner(404)
  • Вії – туш Maybelline New York Lash Sensational Sky High Burgundy Mascara
  • Губи – матова помада Topface Instyle Matte Lipstick (008)

Щиро вірю, що цей день буде для Олі незабутнім, сповненим тепла, радості та щирих посмішок.

Продукти для цього looks

Erborian BB Cream Baby Skin Effect SPF 20 (міні)
Topface Instyle Matte Lipstick
Paese Rice Powder
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
Туш для подовження та об'єму вій
Maybelline New York Fit Me! Concealer
Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil