Новеньке замовлення на #MakeUp

Завдяки MakeUp Club мій віш лист нараховує вже більше ніж 200 одиниць різних засобів, тому треба по трішки його зменшувати 😅

Ось і перші покупочки на весну, тут трішечки! Тут вже мікс, так як декілька засобів з ЄС, не витримала вже відкрила!

La'dor Sleeping Clinic Ampoule

Без них всій догляд за волоссям не уявляю вже більше двох років! Мені дуже подобається волосся після них, наношу завжди на вологе волосся, і воно миттєво стає мʼяке, та як мені здається що якість кінчиків стає також набагато краща.

O’BAYS

Дівчата ви так багато писала про цей бренд, і я уж дуже зацікавилась! А ще ці акції на MakeUp, також не дають спокою 😀

Тому вирішила замовити:

  • O’BAYS Luminizer Highlighter - Хайлайтер пудровий для обличчя
  • Тінт для губ зволожувальний - O’BAYS Tint Balm ( дуже багато про нього гарних відгуків)
  • O’BAYS Colour Lip Gloss - Блиск для губ відтінковий колір 3 ( ПОДАРУНОЧОК )

Mermade

За цим брендом також давно поглядала але не наважувалась замовити, і ось прийшла його черга)

  • Тверді шимер-парфуми для тіла - Mermade Brasilian Kiss ( дуууже давно чекали своєї черги)
  • Пінка для душу - Mermade Champagne

NYX

Мій улюблений блиск для губ від Maybelline New York Lifter Gloss закінчився, тому дуже захотілось спробувати щось новеньке.

  • NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip - Блиск-олійка для губ колір Thats Chic
  • Сяючий бальзам для губ - Nyx Professional Makeup Fat Oil Slick Click колір 11

Продукти для цього looks