Мій список бажань. Засоби для волосся

Привітики! Хочу поділитись своїм скромним списком бажань з засобами по догляду за волоссям😇

  1. Капсули Ellips трьох різних кольорів. Червоні «Мʼякість сакури», жовті та чорні «Шовкова ніч». Ніколи не користувалась капсулками Ellips, для знайомства обрала по відгукам саме такі.✨
  2. Бальзам-філер з гіалуроновою кислотою від L’Oreal Paris. Випадково гортаючи Makeup натрапила на цей засіб і по відгукам він мені дуже сподобався.😍
  3. Маска для волосся «Ананас» від Garnier Fructis. Вже маю маску з цієї серії, тільки з ароматом банану, я нею дуже задавлена тому хочу спробувати ще з ананасом.🍍
  4. Засіб для очищення шкіри голови від CP-1. Завдяки Makeup club звернула увагу на засіб, раніше користувалась шампунем даного бренду, але він мені геть не сподобався, маю надію, що цей продукт не розчарує.🔥
  5. Мʼякі бігуді. Моє волосся взагалі не піддається завивці, усі укладки тримаються максимум годину, але іноді дуже хочеться кучері тому сподіваюсь що мʼякі бігуді допоможуть мені в цьому.💗
  6. Розгладжуючий крем для укладання від Tigi Bed Head. Вподобала вже давно даний засіб, але ціна трохи лякає тому ніяк не наважусь купити.🫣
  7. Відновлюючий комплекс для волосся з шовком від CHI. Дуже давно дивлюсь на цей засіб і все ніяк не куплю, сподобався по відгукам.🫶🏻
  8. Скраб пілінг для шкіри голови з протеїнами пшениці, мигдалю та ментолу від Top Beauty. Ніколи не користувалась скрабами для шкіри голови, тому цікаво спробувати чи підійде мені продукт такого типу.😊
  9. Маска 8 секунд від Masil. Купувала пробничок і мені дуже сподобався ефект тому тепер хочу повнорозмірний продукт.💋
  10. Філер для обʼєму та гладкості волосся від Masil. Шукала засіб для обʼєму волосся, натрапила на цей, хочу протестувати.😌
  11. Пробники від Masil, шампунь для глибокого очищення, шампунь з амінокислотами та маска 8 секунд зелена. Хочу спробувати ці засоби і якщо сподобається візьму у великому обʼємі.💫
  12. Резинки для волосся Invisibobble. Обожнюю такі резиночки в формі пружинок, вони гарно тримають волосся і не заплутуються, але дуже швидко губляться тому потрібні нові🥲

Це був увесь мій wishlist. Скоро буде день народження тому думаю деякі засоби отримаю в подарунок і сама собі зроблю подаруночок у вигляді посилки з Makeup🤭

Продукти для цього looks