ПІДБІРКА “5 УЛЮБЛЕНИХ СОЛОДКИХ АРОМАТІВ” ДЛЯ ТЕБЕ

Думаю , що фраза Sugar ? No, Thanks, I'm Sweet Enough дуже вдало підкреслює мою підбірку ароматів, бо якщо ти хочеш пахнути, як справжня цукерочка, то тобі вони точно сподобаються, кожен з них особливий і не схожий на інший, кожен з них у мене має свою назву той чи інший "ароматний десерт":

  • AKRO BAKE - "ЛИМОННИЙ ТАРТ ". І саме на цьому ароматі хочу зупинитися і трішки більше розповісти , бо про інші аромати вже є на Make UP опис їх, відмітила в продуктах . Аромат BAKE складається з терпких лимонних нот, солодкої ванілі та насиченого горіхового праліне. Він дійсно на шкірі відчувається дуже смачним, що його дійсно можна порівняти з найкращим десертом! Дуже вишуканий і не банальний.

Основні ноти аромату: цедра лимона, ром, збиті вершки, праліне, бурбонська ваніль та коричневий цукор.

  • VAN CLEEF & ARPELS ORCHIDEE VANILLE – "ШОКОЛАДНО-ВАНІЛЬНА ПАНАКОТА".

Основні ноти: мандарин, лічі, гіркий мигдаль, темний шоколад, болгарська троянда, фіалка, ваніль, білий кедр, тонка боба, білий мускус та ванільна орхідея.

  • KILIAN PARIS PRINCESS – "РОЖЕВИЙ МАРШМЕЛОУ".

Основні ноти тут: зелений чай, зефір та імбир.

  • MONTALE INTENSE CAFE – "ТІРАМІСУ" .

Основні ноти: кава, троянда, амбра, білий мускус, ваніль.

  • PRADA CANDY – "СОЛОДКА ІРИСКА" . Тут назва аромату говорить сама за себе, найбільше я відчуваю в цьому ароматі палений цукор.

Основні ноти: карамель, мускус, пудрові ноти, ваніль, сіамський бензоїн.

А ЯКИЙ ТВІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДЕСЕРТ?♥️

Більше цікавих дописів про мої аромати знаходь за посиланням:

https://club.makeup.com.ua/tag/lilyproparfumi/

Продукти для цього looks

Kilian Paris Princess
Montale Intense Cafe
Prada Candy