Happy B-day з вайбом мандрів

Достатньо декілька хвилин провести у блозі цієї красуні, і з'являється непереборне бажання подорожувати! Не дивно, що тематика birthday-party - це саме країни світу.

Чарівна Zhukovka 🌸, я вітаю тебе з Днем Народження, дякую за натхнення, яке ти нам усім даруєш, та бажаю, щоб у тебе самої воно ніколи не зникало. Яскравих емоцій тобі, нехай збуваються мрії, та beauty-бажанки довго не лежать у кошику. Будь щаслива і сяй, як вмієш тільки ти❤️

Твоя вечірка точно перетвориться на кругосвітню подорож і я відповідатиму за зупинку в Ірландії!

Саме ця країна видається мені казковою через її пейзажі і ландшафти, і попри те, що на Землі багато мальовничих куточків, Ірландія підкупає своїм затишком. Вона, як візит до улюбленої бабусі, як дім дитинства, як довгоочікуваний вихідний... А ще це осередок рудих людей. Я не могла пройти повз цю країну😂

Про політику не говорять за святковим столом, та все ж, хто як не ірландці зрозуміють нашу жагу до незалежності.

Я ще не робила собі макіяж очей в зелених тонах, за час, що була рудою. і мені дуже сподобалось. А ще, я тисну руку всім, хто вміє природно і естетично малювати ластовиння. Мені ця магія не під силу!

Ще раз зі святом іменинницю, давайте вітати її усі гуртом! Дуже цікаво побачити її святковий образ!

Продукти для цього looks

O’BAYS Bright Colour Palette
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner