#BirthdayTravel Нова Зеландія

Сьогодні відмічає свій День народження чудова, тендітна блогерка нашого клуба Zhukovka 🌸

Бажаю тобі багато подорожей, яскравих та креативних мейкапів, міцного здоров'я та, щоб виконалось спільне бажання всіх Українців! 🇺🇦

Тема сьогодняшньої онлайн-вечірки Подорож країнами мрії ✈️

І я вирішила завітати до Нової Зеландії до племені Маорі

Традиційне маорійське татуювання – маорі моукоу – налічує багатовікову історію та має священне значення для корінних новозеландців. Набивали її за допомогою спеціального інструменту «ухи», який разом із малюнком залишав на шкірі шрами.

Татуювання маорі також називають та-моко або моко. Жінки найчастіше наносили її на підборіддя, іноді на стегна та талію, а чоловіки покривали татуюванням все обличчя. Малюнок символізував соціальний статус людини у суспільстві. Для жінок моко на підборідді вважалася фізичним проявом їхньої справжньої сутності.
До кінця 19 століття мистецтво маорійського татуювання майже зникло через полювання за головами, що поширилося в Новій Зеландії. Але згодом традиція відродилася.

Для макіяжа використала

- Ультра зволожуюча сироватка-бустер для обличчя Mermade Hymagic-4D & Hygroplex HHG (макіяж на неї лягає неймовірно!)

- Тон Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA++ колір №23

- Консилер Eveline Cosmetics Magical Perfection Concealer колір 01- Light

- Туш для вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High

- Автоматичний олівець для брів Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil

- Олівець для очей Oriflame (позичила у мами)

Ось таке маорі моукоу в мене вийшло)

Зе раз з Днем народження 🥳

Лови мої віртуальні обійми 🫂

Продукти для цього looks

Oriflame Giordani Gold Iconic
Mayur Wax Brow Styling
Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA++ Moisturized Complexion
Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil