#BirthdayTravel

З Днем народження , Zhukovka 🌸 !!

На зв'язку сонячна та різнокольорова Італія 🇮🇹

Люба, вітаю тебе з днем народження !! 💐 Нехай настрій завжди буде як ігристе просекко, щастя насичене як пармезан , любов солодка як тірамісу, а пригоди - банка фісташкового крему , з цікавинкою 🤩

Італія 🍷

Ніколи раніше не цікавилась Італією , вчила фінську мову та думала про Хельсинки, перша моя поїздка до Італії була в 2013 і як то кажуть : пішло поїхало , з кожним роком все більше і більше часу я проводжу тут , не як турист, хоча спочатку все було дивакуватим , не таким як у нас.

Як то кажуть навіть італійці, оті відео в соц мережах з модними перехожими і реальнїсть - дві різні сторони , в звичайних містах такого нема ))) Тут є свій стиль , але не настільки виражений (крім центральних вулиць Мілану ) як ми звикли думати .

Тут прикольно бути туристом (деякі приїзжають як турист і мріють про життя в Італії потім ) або навіть студентом , але як місцевий житель - інші правила , як і в будь - якій країні . Свої заморочки, але до всього можна звикнути )

Треба звикнути до розміреного життя , ніхто нікуди не поспішає , в офісах та навіть продуктових магазинпх старого зразка перерва може бути 3.5 години , закриваються в 12 , відкриваються в 15:30. Але обід та вечеря майже у всіх родин по одному графіку 😁

Північ та Південь як дві різні країни , я на Півночі тому мені ближче ці регіони по менталітету, по клімату)))

Тут прекрасний клімат , різноманітний, наприклад зараз у нас +18, поїхати десь годину в Альпи - там може бути 5 градусів , у Тоскані десь біля 20 , а на півдні вже з лютого купаються в морі 🌊

Ну і їжа , складно тут тримати фігуру в тонусі 🫢

Хтось полюбив цю країну , але швидко разлюбив , а а мене навпаКи, з кожним роком я розумію всі цікааі моменти тут і вони мені вже подобаються )))

Ладно , досить тексту, тому приймай вітання люба Zhukovka 🌸 та Гарно відсвяткуй ! 💕

Продукти для цього looks

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream