#BirthdayTravel

Мандруємо в різних образах країнами світу разом з іменинницею Zhukovka 🌸 Зі святом тебе, дорогенька😘Ти окраса клубу і невід’ємна частинка ком’юніті🫶

Чому Америка? Бо це вільна країна в якій можна повністю осягнути стандарти макіяжної свободи. Де самовираження не дорівнює крейзі😅

Я зробила легкий макіяж з кольровими акцентами. Та впевнена він викликав би здивовані погляди на вулиці😁 Проте мене радує, що все більше бачу, здебільшого на молоді, кольорові макіяжі. Це дуже класно.

Сподіваюсь, наше суспільство буде ставати толерантнішим і ми не зустрічатимемо людей, які крутять пальцем біля скроні при виді рожевого волосся або кольорових стрілок чи вій😎

Про макіяж:

  • консилер, тональний, пудра, коректор та рум’яна відмічаю в використаних товарах
  • на очі спочатку нанесла гелевим оранжевим олівчиком від Lamel стрілки і лінії, трішки розтушувала їх, і зверху пензликом нашарувала тіні від O’ВАYS. Далі підводкою промалювала стрілочку, нанесла хайлайтер під брови та трішки на повіки і вилиці. Вії промалювала тушшю від Glam Bee
  • з бровами класика олівчик 403 + віск
  • губи моє улюблене комбо олівець Lamel 410 + помада Lamel 402. Додатково на центр трішки нанесла оранжевого олівчика, щоб колір трішки перекликався з очима.

Продукти для цього looks

LN Pro Glow Cream Highlighter
LAMEL Make Up HOPE Cream-To-Powder Blush
O’BAYS Matt Finish Powder
O’BAYS Bright Colour Palette
LAMEL Make Up Brow Lifting Wax
LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil
LAMEL Make Up Smart Skin Serum Tinted Foundation
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner
Maybelline New York Hyper Easy
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick
LAMEL Make Up Oh My Color Gel Eye Liner
Maybelline New York Fit Me! Concealer