#vogueukraineshowcase

Vogue - найвідоміший модний журнал, який не тільки про моду , а і про сучасні тенденції у всіх сферах життя .

Тема мого Vogue сучасна , хоч й існує не одне століття , але з появою соціальних мереж стала більш відомою та актуальною - це маска особистості .

Скільки ви маєте «масок», коли в робочому колективі ви одна людина , в колі родині інша , з подругами третя, а в соцмережах ще якась версія себе.

Для когось ви маєте характер naked&clean , для когось це dark black sky , це хотілось показати в образі.

Соціальні мережі , які показують картинку ідеальних родин та зовнішньості , успішний успіх , коучів по невпинному успіху та тому подібне , багатьох людей змушують бігти за нереальними ідеалами , змінюючи свою справжню психологічну особистисть на іншу , не властиву людині.

Ця тема мені цікава , бо навіть в універі , коли у нас була психологія на 3-4 курсі, писала курсову на подібну тему , де за основу взята книга «Я і Воно» Фрейда, яку рекомендую почитати , якщо ви в пошуках справжнього «Я», бо для розуміння себе треба знати , хто керує вашими « масками» та вашим «Я» , дійсно Ви чи «Воно» - ваше підсвідоме?

Є про що подумати ;)

Продукти для цього looks

LAMEL Make Up Maad Eyes Eyeshadow
NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream
L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude
LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner