Мій список бажань. Аромати

Привіт! Вам дуже сподобався минулий лукс про мій список бажань з засобами для волосся, я навіть не очікувала🥹

Хочу сьогодні поділитись з вами списком бажань в якому зібрані парфуми, спреї для тіла та навіть є аромат для дому❤️

В мене залежність від парфумів, та усього, що гарно пахне тому поділюсь тим, що дуже хочу, можливо у нас однакові смаки😉

  1. Burberry Her. Мій найбажаніший аромат, вже близько двох років він мені дуже подобається і знаходиться у вішлисті. Це квітково фруктовий аромат вишні, лимону, малини, мандарина, ожини, полуниці. Аромат солоденький, але в міру, найбільше я відчуваю полуницю і також у нього є нотка йоду як у Baccarat rouge 540.😍
  2. Tsukerka Морозна вишня. Завдяки Makeup club дізналась про цей аромат, ніколи не користувалась парфумами даного бренду тому хочу розпочати знайомство саме з цього солодкого вишневого аромату.🍒
  3. Landor Mysterious Garden Summer. Аромат про який я також дізналась завдяки Makeup club. Це квітковий, східний аромат, з гарденією, мандарином та мигдалем, ароматів такого типу ще не маю тому цікаво спробувати.💫
  4. Eternal sunflower Victoria’s Secret. Послухала давно цей аромат в магазині і більше ніколи його ніде не бачила🥲 Свіжий, весняний, квітковий аромат, з ванільною орхідеєю та сонячними квітами.☀️
  5. Orange blossom від Esse home. Це аромадифузор з неймовірним ароматом, він трішки солодкий, але більш свіжий, мені нагадує мильні бульбашки, які були колись в дитинстві😅 Насправді я б дуже хотіла собі якісь парфуми з подібним ароматом.🍊
  6. Intense Tiare від Montale. Східний, квітковий аромат з жасминовидною гарденією, кокосом, трояндою та жасмином. Шукаючи аромат, що нагадує мильні бульбашки, натрапила на цей, ні в якому магазині мені не вдалось його послухати, а замовляти повнорозмірний флакон наосліп не хочеться, тому думаю купити на розпив щоб затестити.🥰
  7. Let’s kiss від Mr.Scrubber. Це парфумований міст для тіла, завдяки відгукам дізналась що він має аромат вишневого лікеру та ванілі, люблю солоденькі аромати і у вигляді місту зручно користуватись влітку, щоб аромат був не дуже різкий та стійкий.💋
  8. Gucci Guilty Pour Feme. Східний, квітковий, з мандарином, рожевим перцем та бергамотом. Маю маленький пробничок і дуже подобається, для мене це якийсь святковий або вечірній аромат.✨

Це увесь список моїх парфумованих хотілок. Я навіть не помічала що хочу так багато квіткових, східних ароматів, адже ніколи не користувалась такими😅

Чому я не купую ніякі аромати якщо вони вже довгий час знаходяться в списку бажань? Тому що у мене дуже багато і різних спреїв для тіла і парфумів, хочу щоб хоч якісь закінчились і тоді вже нові купити😌

А які парфуми або спреї ви б хотіли спробувати? Які аромати вам більше подобаються?❤️

Продукти для цього looks

Аромадифузор "Цвітіння апельсина"
Gucci Guilty Eau de Toilette Pour Femme
Montale Intense Tiare
Landor Mysterious Garden Summer
Burberry Her