Lancôme Idole Aura - чарівний аромат, оповитий ваніллю та кристалами солі.

В ароматі красиво та вишукано виглядає все, включаючи картонну упаковку. Lancôme називає Idole Aura ароматом майбутнього. З ним будь-яка дівчина здатна підкорити світ, тому і написи на упаковці можна побачити відповідні: «Ми майбутнє», «Ми є ідолами» та інше. Упаковка повторює красивий відтінок флакона – рожеве золото. Флакон, звичайно, ще більш незвичайний та цікавий. Він дуже схожий на стандартний Idole, але скажемо так, більш продуманий, оновлений.

Найголовніше - флакон можна поставити, а не покласти на спинку. Він стійкий, тому що ближче до денця його основа розширюється і набуває контуру своєрідної підставки. Проте він залишається тим самим тонким, витонченим флаконом. З боків флакон має пластикові вставки, що дуже нагадують металеве обрамлення. Така сама і кришка парфуму. Я люблю простіші квітково-фруктові аромати, але іноді хочеться в них побачити щось тепліше, кремове, ванільне. Idole Aura начебто і нескладний аромат, але якийсь принадний, чарівний. Я не бачу аромату Idole Aura на молодих дівчатках. Як мені здається, він чудово підійде від 30+. Аромат не для романтичних, скромних дівчаток, а для впевнених у собі дівчат. То його бачу я.

Продукти для цього looks

Lancome Idole Aura
Всі відгуки (3)