Новинки в косметичці | РОЗПАКОВКА

Привіт, красуне! ❤

Давно я не виставляла розпаковок 🤭 Все через те, що останнім часом купувала доволі мало і зазвичай в офлайн магазинах. А тут до мене приїхали два онлайн замовлення, які дуже кортить показати

Ну що ж, в моєму замовленні були:

  • Гель для душу Dove Rejuvenating Shower Gel. Такого я ще не мала. Дуже приємний аромат вишеньки, навіть вишневого йогурту, дуже смачний. Взагалі я обожнюю гелі Dove, дуже ніжні по текстурі та неймовірні аромати завжди 😍
  • Бронзер Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder. Дуже давно його хотіла. Надзвичайної краси мармурова текстура з делікатним шимером ✨
  • Туалетна вода Blue Seduction Antonio Banderas woman. Аромат моїх теплих спогадів, першої закоханості та безтурботної юності 🥹 Захотілось знову відчути цей приємний аромат та повернутись туди - в літні теплі вечори ✨ Які ж водночас радісні та сумні емоції відчуваєш, коли зробила пшик тих самих парфумів з далекого минулого, і розумієш, як швидко летить час 💔 Думаю, в кожної з нас є такий аромат
  • Консилер для шкіри навколо очей Catrice Under Eye Brightener. Нашумівший рожевий консилер не оминув і мене 🙈 Маю дуже тонку шкіру під очима, через що дуже помітні синячки, з якими не всі консилери справляються. Ця штучка обіцяє дуже гарно перекрити синячок під очима за рахунок свого рожевого пігменту. Буду тестувати. Чекаєте на огляд?
  • Праймер для нанесення блискіток NYX Professional Makeup Glitter Prime. Покупка під вливом нашої спільноти. Багато дівчат його рекомендували, а в мене за останній час зʼявилось багато сіяшок та глітерів, щей була на момент замовлення приємна знижка - і він у тепер мене 🥰
  • Консилер Maybelline New York Fit Me! Я думаю тут навіть не потрібно нічого казати 🙈 Дуже крутий консилер, гарно перекриває, купую вже вдруге. Відтінок 05.

Ось і все!

На що б хотіли побачити огляд? Пишіть в коментарях 👇🏻

До нових зустрічей у стрічці ❤️

Продукти для цього looks

Catrice Under Eye Brightener
Maybelline New York Fit Me! Concealer
NYX Professional Makeup Glitter Primer