Прийшла пора для СОНЦЕЗАХИСТУ!!! Зволожувальний сонцезахисний крем - Birch Juice Moisturizing Sun Cr

Претендент на звання найкращого SPF? ☀️ - ТАК!

Так як у мене всього пробник, я вирішила не робити окремий допис, а оформити свій відгук у Лукс'і коротко.

Пробник містить 2 мл продукту, якого мені вистачило на 3 повноцінних застосування.

Сонечко уже доволі активне, а сьогодні уже навіть підпікає, тому час наносити і перевіряти сонцезахисти на ефективність!

Цей сонцезахисний крем містить хімічні фільтри нового покоління.

Але окрім них багатий на доглядові компоненти, чим спокійно заміняє мені денний крем.

💧Березовий сік регулює та стимулює регенерацію, має антибактеріальну дію, заспокоює подразнення.

💧 Гіалуронова кислота зв‘язує воду в епідермісі та інтенсивно зволожує.

💧 Алатонін зволожує, заспокоює та знімає подразнення.

💧 Ніацинамід зміцнює ліпідний бар’єр, звужує сальні залози й нормалізує виділення себуму.

Крем має ледь вловимий приємний аромат, який НЕ відчувається на шкірі.

Консистенція дуже легка, напівпрозора. Крем не рідкий і не тече, але і не є дуже густим.

Крем чудово розподіляється по обличчю, не залишаючи полос та не вибілюючи його.

Має натуральний, дещо вологий фініш. Після 5-20 хв, тобто як крем остаточно всідається, обличчя стає менш сяючим

.

У мене комбінований тип шкіри. Наразі є підвищена чутливість та висипання.

Цей крем ідеально підійшов мені. У кого жирна чи дуже жирна шкіра, цей крем теж сподобається. Чомусь я навіть впевнена. Скоріш за все через надлегку текстуру 🥰

Birch Juice Moisturizing Sun Cream пройшов жорсткі випробовування під прямим сонцем по 2-3 години за температури +15-18 градусів 😁 Буду тестувати і влітку під більш пекельним сонцем.

НЕ відчувається маскою, плівкою, не викликав висипань. Зволоження цілком достатньо, тому використовувала після сироватки у ранковій рутині.

За відчуттями Round Lab - найкомфортніший SPF серед усіх, що у мене були на затесті та у використанні. Аби ви розуміли краще мою любов з першого нанесення, я уже замовила повнорозмір.

У наступному дописі розповім свої враження про мега-популярний спф Beauty Of Joseon

Продукти для цього looks

Зволожувальний сонцезахисний крем із березовим соком
Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++