#vogueukraineshowcase

Рік тому, я влаштувала цю першу в житті фотосесію собі на день народження, аби трішечки підняти собі настрій та відчути жіночність.

Я зрозуміла що за останні роки, через усі події, через усі переживання та стреси, зникла та легкість, та впевненість, та ніжність яка була.

Відчуття краси, відчуття впевненості в собі, відійшло вже давно на другий план. Насолода життям та красою змінилася на бажання бути сильною та мужньою, бажання допомагати та ще більше працювати.

Але все ж таки треба інколи побути, ніжною, легкою, гарною, хоча б тільки для себе аби не втрачати ці відчуття.

А я хочу сказати що кожна має спробувати для себе такі фотосесії, аби відчути себе по іншому, відкрити в собі щось нове, або просто підняти настрій💖

Все таки, я ці фото чомусь зовсім не полюбила тому вони в мене ховалися весь цей час на компьютері, здалося мені що занадто якось вийшло😂

Але MakeUp Club, дав мені змогу на них трішки по іншому подивитися і навіть трішки над ними поекспериментувати, та уявити себе на обкладинці Vogue 😊