#Vogueukraineshowcase

В італійському Vogue я вже була ,тепер час підкорювати український 😁

Насправді ,попасти в Vogue не так вже й складно, (ну ,крім обкладинки) більшість думає ,що це прям нездійсненна мрія ,але зараз достатньо просто зв’язатися з редакцією журналу на сайті і відправити свої фото ,якщо редакторам сподобаються ваші світлини ,вам напишуть о співпраці😁

Ваші фото можуть взяти для друкованої або для онлайн видання ,все залежить від вашої фотографії та її актуальності.

Редактори MAKEUP Club праві, фото не обов’язково повинні бути з професійної фотосесії ,зараз навіть на телефон можна зробити крутий знімок.

Так що ,все в ваших руках ,пробуйте, я в вас вірю 🫶🏻

Я теж знімала на телефон.

На одному фото видно ,як мій фон приклеєний скотчем на шкаф 🤣 я спочатку хотіла в фш замазати ,але мені сподобалось як жовтий скотч гармонійно перегукується з моїм макіяжем.

Що до образу ,то у мене в голові засіла цитата з фільму «Роккі» ,і захотілось обіграти її в образі бійця.

«…ні ти, ні я, ніхто в світі, не б'є так сильно, як  життя ! Зовсім не важливо, як ти вдариш, а важливо, ЯКИЙ ТРИМАЄШ УДАР,і як рухаєшся вперед ..»

Тримаємось ,як би важко не було і рухаємось вперед до перемоги!

Макіяж зроблений палеткою LAMEL Make Up HOPE

В якості підложки під тіні використала олівчики від Colour Intense Be Bold 207 і 210

На губах олівець Kodi Professional Lip Pencil відтінок 04L + прозорий блиск

Продукти для цього looks

Colour Intense Be Bold
LAMEL Make Up HOPE Eyeshadow Palette
LAMEL Make Up Oh My Color Gel Eye Liner
LAMEL Make Up Brow Lifting Wax