#vogueukraineshowcase

Ми всі звикли до лозунгу "Краса врятує світ". Але моя ідея моєї фотографії демонструє цю цитату в зовсім іншому вигляді
"Краса може як врятувати, так і занапастити світ" - саме такий слоган промовляє ця світлина. Розберемо детальніше та приділимо увагу деталям.

  • Помада в зубах - алегорія на цигарку, дим від якої скоро опиниться в моїх легенях.
  • З моїх грудей вириваються криваво-білі квіти, що водночас зачаровують своєю красою та наносять мені фактичну шкоду.

Я дихаю цією красою, яка отруює мене.


Так і в реальному житті. Щороку в нас нові ідеали, нові еталони краси, до яких всі йдуть, шкодячи собі.

Краса згубила велику кількість дівчат по всьому світові:

  • Косметика з вмістом радіоактивних речовин, яка існувала до 60-х років минулого століття;
  • Мода на "героїновий шик" початку нульових, яка романтизувала культуру анорексії та наркотиків;
  • Великі штучні сідниці та груди, заради яких жінки по всьому світу вбивали себе в спортазалах, на сумнівних косметичних процедурах або на операціях:
  • Культура "вічної молодості", яка розповсюдила сумнівні пластичні операції серед літніх людей.

Це все було заради того, щоби бути привабливою, щоби бути красивою. Ми стали залежними від того, щоби бути красивими. Краса захоплює нас, так само як і будь яка шкідлива звичка. Так само як і цигарки. Саме тому на світлині я "прикурюю" помаду.

"Мода нав'язує клішовану красу. Я намагаюся
зробити все, щоб виправити це."

Міучча Прада


Сподіваюся, що було зрозуміло те, що я хотіла донести)