Заглянемо у мої новинки квітня?

Усім привіт!

Насправді, посилки отримала ще минулого тижня, але часу не було показати свої замовлення.

Отже, заглядаємо в коробочку:

  • Лак для нігтів Maxi Color French Manicure (05) - здається, у Missmili бачила + багато гарних відгуків на сайті, а мені потрібна заміна Essence.
  • Водні наклейки для нігтів Vizavi Professional (VK-11) - часто купую наклейки цього бренду, стійкі, легко переносяться на покриття, великий вибір малюнків
  • Ензимний пілінг Derma E Gentle Enzyme Peel (міні) - новинка для мене, хоча раніше користувалася корейськими пілінг-скатками. Будемо скидувати шкіру 😅 Насправді, вже 1 раз спробувала, мені сподобалося, бо в коментарях на сайті різного начиталася...
  • Ензимна маска-пілінг Alesso Professionnel Powder Face Mask (порошкоподібна) - начиталася я гарних відгуків на гідрогелеві маски, і купила щось інше 😅. Насправді, тут класний склад : екстракт папаї та ананасу + глина. Французький, професійний бренд, подивимося, з альгінатними масками La Grace я потоваришувала.
  • Тонер для обличчя з женьшенем Beauty of Joseon (мініформат, 40 мл) - я вже маю сонцезахисний крем BoJ, влітку брала сироватки, моїй шкірі усе підходить. Додала у вечірній догляд, перед сироваткою CeraVe з ретинолом. P.S. чудово працює на додаткове зволоження, особливо, з переходом на теплий сезон.
  • Крем для обличчя Fraijour "Рослинні екстракти" (міні, 10мл) - незнайомий для мене корейський бренд. Хоча, я дізналася, що це лінійка догляду від бренду з достатньо давньою історією. Порада моєї подруги, яка з давніх часів користується лише корейською косметикою.
  • Пробники : сонцезахисний крем Beauty of Joseon (1мл), най буде в косметичці, поки є на сайті, та крем під очі Purito Centella (без запаху) , читала гарні відгуки, з цікавості вирішила спробувати 😉

Дякую, що прочитали ❤️

Продукти для цього looks

Ензимний пілінг
Порошкоподібна ензимна маска-пілінг
Крем для повік без запаху
Крем для обличчя "Рослинні екстракти"