#thatIWonTheGeneticLottery

Дуже хочу також приєднатися до челенджу від Матвієць Яна 🐱

Щось дуже мені довго прийшлось думати над  пунктами) Але думаю ти що спали на думку першими, і є основними!

Тому що ж я виграла/програла в генетичній лотереї?

Що я виграла?

  • Гарний зріст 170 ( думаю золота середина ). Тут до зросту додам ще дуже довгі ноги, ну мені точніше так завжди говорять 😅
  • Кучеряве волосся, хоча до 20 років для мене то був великий недолік, але нарешті я зрозуміла що це не так!
  • Голубі великі очі🥹
  • Не дуже проблемна шкіра, але трішки вередлива до нових засобів)
  • Кохання до малювання! Ну тут взагалі точно генетика, тому що і мама і тато завжди любили малювати)

Що я програла?

  • Проблемна спина, щитовидка, сердце... ( ну тут у всіх родічив зібрала по троху😁)
  • Маленькі губи ( ну звісно тут БУЛИ )
  • Не дуже гарна форма нігтів, особливо була біда у школі, завжди соромилась їх. Та і взагалі дуже тонкі нігті, які гнуться у всі сторони ( ну це татові нігті вирішила забраті собі) 😢
  • Целюліт, от мабуть те що зараз дратує більш усього! Навіть з самою маленькою вагою 50 кг він завжди був ( ось тут дуже дивно, адже у родичів такої проблеми немає, у всіх супер гарна шкіра)

Ох тут здається саме погане програла це по здоров'ю!

Дякую Яні за такий чудовий челендж, тому що це дійсно гарний шанс згадати свої плюси ( про які як виявилось я згадую дуже рідко) і ще раз побачити що всі ці мінуси не такі й страшні як здається!
Наші недоліки то тільки наша особливість, і нічого страшного в них немає✨