Щось нове, а щось стабільне

Всім привіт! Дуже часто коли захожу в магазин, візьму тільки що треба! Але майже ніколи так не відбувається, завжди беру давні хотілки (а тим більше як вони з'явились в наявності і ще й акція 😅). І трошки себе побалувати хочеться 😊

Тому рішила прозвітувати і перед собою і перед вами, що я взяла в березні (можливо якісь продукти забула включити, але якщо мені щось сподобається, я напишу про це огляд 😄):

1. Кондиціонер для волосся Nature Box Repair Vegan Conditioner With Cold Pressed Avocado Oil - був потрібен, бо вони в мене йдуть дуже швидко, тому взяла такий бюджетний варіант з багатьма хорошими відгуками. Уже встигла покористуватись, ще тестую, бо продукт специфічний виявився.

2. Зубні нитки Oral-B - як бачу, що вони є, беру зразу всі 😄 Повторю не раз, найкращі нитки, які я коли-небудь використовувала.

3. Зубні йоржики Dr. Morgen - для брекетів завжди і всюди.

4. Зубна паста Elmex Sensitive - улюблена червона упаковка, взяла варіант для чутливих ясен, уже користуюсь, непоганий продукт.

5. Духи Trussardi Pink Marina - моя тогорічна весняна любов. Аромат не дав забути його, тому я взяла маленьку баночку 7 мл 💗

5. Гель для душу Triuga Ayurveda Professional Skin Care - частий розхідник, тому на цей раз взяла бюджетний український від Triuga (користувалась таким, але іншою серією, дуже крутий на кожен день).

6. Гелевий олівець для очей Catrice - взагалі хотіла Lamel 402, але я ніде не могла його вихопити, тому взяла такий.

7. Олійка для волосся CHI Silk Infusion - моя перша олія для волосся 😄 Специфічний продукт для мене, тому поки ще тестую.

8. Заспокійливий тонер ANUA Heartleaf 77% Soothing Toner - один із найпопулярніших продуктів в Кореї. Взяла його, бо так як я недавно порушила захисний бар'єр шкіри, мені терміново був потрібен ще додатковий шар зволоження за заспокоєння після вмивання. Будемо тестувати 😊

Отут вже хотілки, бо в оранжевому магазині була акція 1+1=3 і ще в одному магазині з'явились продукти в наявності:

1. Блиск для губ Eveline Cosmetics OH! My Lips Lip Maximizer Chocolate - ніколи не мала пламперів та максимайзер для губ, тому взяла такий для початку лайтовий, уже користуюсь і дуже подобається, можна брати щось хардкорніше 😈

2. Консилер Eveline Cosmetics Art Scenic Professional Make-up Concealer 2 In 1 - хотілка, яка стала базою. Бачила одне відео візажистки, яка дуже рекомендувала цей консилер для тих, у кого постійно консилер западає в зморшки чи пливе (ну звичайно, корейський такий щільний, що і не дивно). Я уже ним користуюсь щодня, і він суперовий, він не провалюється в зморшки, не сушить та не розстікається! Перекриття легке, але на щодень ідеально! Його я взяла на заміну Catrice.

3. Олівець LAMEL Make Up Kajal Eye Liner - не зловила 402, тому взяла 406, теж хороший, але не такий базовий, якраз використовувала для корейського макіяжу, ось тут: https://club.makeup.com.ua/post/34277/

4. Тінт для губ rom&nd Glasting Water Tint 17 Woody Sunset - давня хотілка, дуже довго чекала цього відтінку і нарешті він в мене 🥰 Колір глибокий червоно-коричневий і залишається на губах в такому кокетливому ледь червоному відтінку ❤️ Ось тут він на губах: https://club.makeup.com.ua/post/34910/

5. Тонер Isntree Chestnut BHA 2% Clear Liquid - так, спочатку порушуємо захисний бар'єр BHA, виключаю активи і знов беру щось з BHA 😄 Можливо логіки тут немає, але я зрозуміла свої помилки, тому буду застосовувати такий тонер точково в проблемних місцях. В мене взагалі розширені пори, і дуже часто вони забиваються на вилицях та над губою (і дуже часто важко промалювати олівцем, бо нерівномірно розподіляється продукт). Тому подивимся на практиці, який він буде.

6. Маска тканинна Round Lab Mugwort Calming Sheet Mask - для відновлення бар'єру взяла таку заспокійливу масочку, таку ще не пробувала. Але раніше користувалась теж від Round Lab з екстрактом голок сосни, і теж заспокійлива, ефект відчутний, відновлює прекрасно.

7. Пробник крему Isntree Hyaluronic Acid Moist Cream - подарунок ❤️ - взагалі в мого хлопця зараз цей повноформатний крем, і я деколи його беру 😄 То крем дуже хороший, легка текстура та гарне зволоження. Присутній один силікон, але він тут доречний для сухої шкіри.

Продукти для цього looks

Trussardi Donna Pink Marina
Тонер очищаючий з BHA кислотою і екстрактом каштану
Rom&nd Glasting Water Tint
Зубна нитка, 25 м
Eveline Cosmetics Art Scenic Professional Make-up Concealer 2 In 1
Гель для душу "Живлення і захист"
Eveline Cosmetics OH! My Lips Lip Maximizer Chocolate
Крем для глибокого зволоження шкіри
Catrice 20H Ultra Precision
LAMEL Make Up Kajal Eye Liner