Подаруночок від моєї Вікулі

Сьогодні отримала ароматну посилочку від нашої @Vikulyk, яка зі мною поділилася своїм самим сокровенним ( знаю, Вікуся, що ти берегла цей скарб довго) - своїм Pure Poison Dior ( аромат якой я шукала так довго, роками, це ж олдскул, таким добром навіть запойні пафумоманіяки не діляться ні за які гроші світу 🙈)

Розкажу вам по саму Vikuly.. Це Людина з величезною душею. Вона настільки відкрита, душевна, надихаюча, дуже щира і відверта. Мені іноді здається, що таких людей більше не існує або їх дуже мало.

Віка підтримала мене у неймовірно важкій ситуації не тільки словесно, а й донатами і надихаючими подарунками.

Вікуля, я знаю, що ти довго берегла свій аромат! Це крапля твого ольфакторного щастя!

Я в шоці була, коли Вікуля мені його відлила, бо я знаю його історію. Вона його дуже берегла. Настільки це цінно. Ну і я це розумію, бо коли затестувала, зрозуміла, що в цьому ароматі є душа. Є та у ньому якась дитяча радість, якої нам всім зараз не вистачає у моєму парфумерному раю і купа емоційних метаморфоз про які треба писати окремим постом.

Шикарне пакування, шикардосні промати, оті інстаграмні переживання чи мені сподобається. Це емоції, які важко описати...

Отримала посилку і просто розплакалася від підтримки Vikulyk.

Я тебе дуже люблю, моя Vikulyk! ♥️ Ти в моєму серці 😍

Віка мене настільки підтримує і надихає до дописів у Клубі! Це безцінно! 🫶

Продукти для цього looks

Byredo Bal D'Afrique
Dior Pure Poison