#thatlWonTheGeneticLottery

«Гени пальцем не роздавиш» або що я виграла/програла в генетичній

лотереї?

Вихідні і я маю час доєднатись до ініціативи Матвієць Яна 🐱

Ніколи не мала проблем з прийняттям себе, любила всі свої частини тіла. З дитинства маю прошивку від батьків «я красива» і якщо комусь в мені щось не подобається - це проблеми тих людей😎 бо живу не для когось, а для себе. Тут моїм батькам респект, бо здорова самооцінка = здорові стосунки з собою. А ще дякую їм за гени😊

Обрала фото з примірочної в повний зріст, вирішила воно підходяще для даної теми оцінки своїх вихідних даних.

Виграла:

  1. Фігура та здатність організму тримати вагу. Я отримала мамину струнку фігуру форми пісочного годинника, завжли любила свою талію💖 А ще не дивлячись на харчування вага стоїть в стандартних межах +-2 кг, але звичайно якість тіла та шкіри реагують на стиль життя на якість їжі. За стабільну вагу подруги називають мене відьмою😂 мої дівчата, у яких є схильність до швидкого набору ваги кажуть, що просто від того, що сидять зі мною поруч коли я їм круасан - вже завтра на вагах побачать +1 кг, а мені за то нічого не буде😂
  2. Зріст. Маю 170 см з яким мені дуже комфортно живеться.
  3. Риси обличчя. Мені подобається все, лише губи з часом стали дуже рельєфні, мають багато складочок, хочу їх підколоти щоб зволожити.
  4. Волосся. Люблю його за рівну і гладеньку текстуру, воно не завдає мені проблем з укладкою.
  5. Довгі ноги. Люблю їх і в коротких сукнях і в джинсах😊

Програла:

  1. Волосся. Так, я його люблю та запишу і в цей пункт, адже воно тонкувате і хотілося б більшої густини. А ще через стрес в досить молодому віці з’явилась сивина.
  2. Родимки. Отримала їх в спадок знову ж таки від мами. Їх багато і вони різні, декілька почали заважати тому хочу видалити.
  3. Ластовиння. Так-так, я та людина, що його має та не любить😁 Знаю, багатьом воно здається милим але коли ці плямки з тобою все життя вони набридають, особливо в моменти загострення акне. Висипи + ластовиння = все обличчя в різнокольорові плямки. Тому я з спф найкращі друзі по життю!!!😎
  4. Акне. Завжди в дні циклу з’являється парочка таких противних червоних бугрів, які шалено дратують)) також періодами з’являюся закриті камедони і інші «радості» проблемної комбінованої шкіри. Але знаючи свою шкіру розумію, як з таким боротись.
  5. Схильність до набряків. Чашечка чаю перед сном завжди «вилазить боком».

Стало цікаво чи скаже моя донька "дякую" за гени)) хоча їй від мене зовнішньо не дісталось нічого, папина доця.