Нове ольфакторне чудо... Billie Eilish Fragrance в моїй колекції!

Привіт! Все ніяк руки не доходили "похвастатись" новим, надзвичайно крутим флаконом в моїй колекції! Приблизно місяць назад я взяла нарешті собі розпив ароматів неймовірної Біллі. Вічно відтягувала це задоволення, тому що як відчувала, що хоча б один аромат не залишить мене байдужою. Улюблена співачка, унікальна особистість - та й ще й в ролі парфумера з цікавим дизайном флакону. Таке поєднання в саме серденько, тож так і сталось... Я закохалась у аромат Eilish No.2. Нуарна аура, дощовий мохнатий вайб - він повністю пронизаний деревними нотками з перчинкою та ковтком свіжового повітря на початку. По настрою він дуже мені нагадав Mugler Aura, тільки той значно солодший та має зовсім не ту композицію. Проте, ось цей характер все ж мені схожий. Який же він красивий! І, до речі, тягне на унісекс. Чоловіку теж дуже сподобався, коли я ще носила тестер. Тож, я почала відстежувати наявність флакону однозначно у 100мл обʼємі. Та при першій же можливості туман в очах, і клацнула "Замовити!".

І ось, красунчик у мене. Уже майже 10 днів стоїть на приліжковій тумбі в досяжності витягнутої руки. Тішить око, зваблює, закохує щоразу все більше й більше. Я не памʼятаю такої сильної залежності до чогось 😁 Але, напевне, зацікавленість у сфері парфумерії + приналежність до фанатів Біллі дає своє. І ще; я тут задумую якусь круту тему для цього флакону, тож огляд буде дещо згодом, ближче до літа, або вже й влітку. Потрібен час для того, щоб все продумати та також оформити все шедеврально!

Гарної всім неділі ❤️