#my_coquette_makeup

Для мене coquette core це романтичність, звабливість, кокетливість та грайливість вікторіанської епохи 💖

Саме осучаснений тренд дуже крутий, але я хотіла почати з витоків і бази, звідки це все пішло. Сама Марія Антуанетта є основним натхненням для мене, я дуже обожнюю цей стиль та естетику. І так як поціновувач Lana Del Rey, не могла не оминути цей челендж.

Спочатку я продумала образ, а саме мала в запасі багато бісеру, бусінок, які я лежачи хвора збирала до купи 😄 Атласні стрічки завжди є (я трохи барахольщиця, нічого не викидаю 😅), ну і пір'я навіть десь запаслось. А мереживні маєчки це просто моя любов, тому я їх часто беру 🤍

Волосся накрутила та вклала в стилі королівських зачісок. В макіяжі використала дуууууже багато рожевих румян, промалювала міжвійку та видовжила вії для максимально виразного і лялькового погляду. Для ефекту максимально пухлих губ, я не домальовувала їх до кінця, а зробила їх бантиком. І зафіксувала обличчя білими тінями, щоб вибілити обличчя.

Через хворобу трошки пропала, але тепер я знову тут з цим образом 🤍

Використала у макіяжі:

- Зволожуючий праймер NYX Professional Makeup Hydra Touch Primer;

- Тон Purito Cica Clearing BB cream 21;

- Консилер Eveline Cosmetics Art Scenic Professional Make-up Concealer 2 In 1 - 04 Light ;

- Гель для брів Hedonic Hollywood Call Brow Gel;

- Туш Hedonic Mascara Perfect;

- Олівець для брів NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil 05 Ash brown;

- Олівець для очей Catrice 20H Ultra Precision 030 Brownie;

- Олівець для губ GlamBee 107;

- Палетка тіней GlamBee Secret Of The Day Eyeshadow Palette 02 (в якості пудри);

- Підводка Maybelline New York Hyper Easy Brown;

- Мультитаскер Unico Orgasm;

- Хайлайтер Bell HypoAllergenic Face&Body Illuminating Powder.